Начальник Вінницького ОУЛМГ:

БОНДАР Анатолій Омелянович

1991 – 2005 рр., 2007 р. –
Доктор сільськогосподарських наук зі спеціальності «Лісознавство та лісівництво». Професор. Нагороджений орденом «За заслуги» III ступеня. Заслужений лісівник України. Відмінник лісового господарства України.
Народився 22 квітня 1957 року в с. Губник Гайсинського району Вінницької області. Закінчив Українську сільськогосподарську академію за спеціальністю «Лісове господарство». Інженер лісового господарства.
З вересня 1979 року - майстер лісу Якушинецького лісництва Вінницького держлісгоспу. З березня 1980 року до березня 1983 року - помічник лісничого Прибузького лісництва цього ж держлісгоспу. До листопада 1985 року - лісничий Якушинецького лісництва.
З 1985 року до січня 1991 року - директор Іллінецького держлісгоспу. У 1991 – 2005 роках - генеральний директор обласного лісогосподарського об’єднання “Вінницяліс”, начальник обласного управління лісового господарства, у 2005 – 2006 роках – Перший заступник Голови Державного комітету лісового господарства України, у 2006 – 2007 роках – генеральний директор Українського державного проектного лісовпорядного виробничого об’єднання «Укрдержліспроект». З серпня 2007 року – начальник Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства.
А. О. Бондар активно займається науковою діяльністю. В його доробку: кандидатська дисертація на тему «Вплив інтродуцентів на продуктивність лісових насаджень Поділля України» (1999), докторська дисертація на тему «Лісівничі основи формування високопродуктивних насаджень у дібровах Поділля» (2005).
Автор понад 60 наукових праць, в т. ч. 8 монографій. Розробив теоретичні основи й методи створення та вирощування високопродуктивних штучних дубових насаджень з участю інтродукованих і аборигенних лісових порід в умовах центральної частини України. У співавторстві підготовлено навчальний посібник «Практикум з лісівництва», укладено методичні матеріали для підготовки фахівців лісового господарства кафедрою лісівництва Національного університету біоресурсів і природокористування України.
У Вінницькому національному аграрному університеті читає курс «Регулювання продуктивності лісів. Лісівництво. Підвищення продуктивності лісів лісівничими методами». Кандидатські дисертації захистили учні Анатолія Омеляновича. У 2008 році йому присвоєно вчене звання професора кафедри лісівництва і мисливствознавства Національного університету біоресурсів і природокористування України, яку згодом очолив.
Уся практична і наукова діяльність А. О. Бондаря спрямована на вдосконалення методів ведення лісового господарства. Вирощування лісових культур дуба звичайного з інтродукованими та аборигенними породами на Поділлі стало справою його життя. Розроблені вченим інноваційні технології вирощування дуба звичайного з введенням горіха чорного, черешні, груші, гікорі, модрини японської, береки лікарської застосовуються як базові на державних лісогосподарських підприємствах Вінниччини й України.
Є активним громадським діячем. Неодноразово обирався депутатом Вінницької обласної ради. Успішна виробнича діяльність, висока моральна атмосфера та соціально-культурний розвиток двотисячного трудового колективу держпідприємств лісового господарства області завдячують невтомній енергії дбайливого керівника, чиє життєве кредо - професіоналізм та порядність. У вільний час любить займатися полюванням і риболовлею.
З дружиною Тетяною Кирилівною виховали трьох доньок Оксану, Ольгу, Олену.

Перший заступник начальника управління:

Діденко Віктор Іванович

Заступник начальника управління:

Колчанов Андрій Володимирович

Заступник начальника управління з економіки та фінансів:

Котенко Валентина Григорівна