«Зелена країна» на Вінниччині: тульчинські лісівники разом з керівництвом та мешканцями міста озеленюють Тульчин

personАвтор:  Пресслужба ВОУЛМГ
access_time11.11.2021 18:14 categoryЗагальні новини
З початку жовтня на Вінниччині триває акція «Створюємо ліси разом» на виконання програми Президента України «Зелена країна». Усі держлісгоспи Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства активно долучаються до виконання поставлених завдань. Одні з активних учасників – лісівники ДП «Тульчинське ЛМГ» (директор Дан М.М., головний лісничий Кілимник Г.П.)
Нещодавно тульчинські лісівники  у рамках акції озеленювали місто Тульчин. Висадили 700 шт. сіянців сосни звичайної на дамбі біля водойми, що знаходиться у центрі містечка. Працювала дружна команда у складі лісівників лісгоспу, лісництв, мешканців Тульчина, представників міської влади на чолі з тульчинським міським головою Весняним В.М. та заступником голови Побережником В.І. Усього площа ділянки становить 0,3 га.
Сподіваємося, що сіянці приживуться, і невдовзі тут ростиме справжній парк. Дуже приємно, що до посадки дерев з радістю долучалися перехожі, розуміючи, що ця справа важлива для збереження екологічного балансу. Приміром, їхав місцевий чоловік на велосипеді і на наше запрошення зупинився, допоміг садити дерева, - розповідає учасник акції, інженер лісових культур Тульчинського ЛМГ Михайло Северин. - Такими важливими спільними заходами ми привертаємо увагу громадськості до проблеми збереження лісів, озеленення свого краю. Дякуємо усім учасникам посадки!
Пресслужба Вінницького ОУЛМГ