«Зелена країна» на Вінниччині: разом з лісівниками ДП «Дашівське ДЛМГ» до акції долучилася педагоги та юні лісівники

personАвтор:  Пресслужба Вінницького ОУЛМГ
access_time01.11.2021 19:37 categoryЗагальні новини

Триває акція «Створюємо ліси разом», яка проводиться на виконання програми Президента України «Зелена країна». 30 жовтня відбувся головний захід акції – всеукраїнська толока, у якій взяли участь усі держлісгоспи Вінницького ОУЛМГ.
Лісівники державного підприємства «Дашівське досвідне лісомисливське господарство» взяли участь у всеукраїнсьній акції «Створюємо ліси разом» у рамках виконання програми Президента України «Зелена країна», активно включилися в роботу та провели посадку лісових культур.
До садіння майбутнього лісу з лісівниками приєдналися члени учнівського лісництва «Зелений світ» та вчителі Білківської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Перед посадкою лісничий Дашівського лісництва Владислав Смолян розповів школярам та усім присутнім про важливість професії лісівника, про охорону лісових багатств та екологічні проблеми місцевості, про важливість лісу для існування життя на планеті. Також учасникам акції провели інструктаж із посадки, навчили як садити сінці під меч Колесова.
30 жовтня учасниками акції було висаджено 8000 сіянців майбутніх дерев, з них 6400 – дуба звичайного та 1600 – горіха чорного. Загальна площа новоствореного лісу становить 1,2 га.