Вітаємо з поважним ювілеєм!

personАвтор:  Прес-служба ДП "Бершадський лісгосп"
access_time15.05.2020 20:13 categoryПривітання
15 травня святкує свій 80-річний ювілей шановний ветеран лісового господарства Дунаєвська Зінаїда Григорівна.
У ДП «Бершадський лісгосп», де жінка працювала до 2001 року, її знають як справжнього професіонала своєї справи. 18 років працювала головним бухгалтером у ДП «Бершадський лісгосп». Нині жінка на заслуженому відпочинку. Проте її вклад у розвиток Бершадського держлісгоспу, її віддану роботу пам’ятають колеги й нині. 
Розпочала свій трудовий шлях на підприємстві Зінаїда Григорівна у червні 1960 року. Тут до 1977 року працювала старшим бухгалтером. У 1983 році стала головним бухгалтером у держлісгоспі. На цій посаді пропрацювала аж до виходу на пенсію.
Завжди сумлінно виконувала свою нелегку роботу. Посада головного бухгалтера є дуже відповідальною  та важливою, вимагає глибоких знань. Та Зінаїда Григорівна справлялася зі  своїми обов’язками відмінно та зарекомендувала себе в колективі як віддану роботі співробітницю.
Разом з чоловіком Віталієм Степановичем, який також працював у Бершадському держлісгоспі, виховали двох синів – Володимира та Олега. Тривалий час був водієм лісовозного автомобіля у лісгоспі і син Володимир.
Щира вдячність і низький уклін шановній ювілярці за сумлінну багаторічну працю та вагомий внесок у розвиток лісового господарства. Хай доля завжди всміхається, міцне здоров’я, невичерпна енергія залишаються надійними супутниками ще на довгі роки. Нехай кожен день приносить тільки радісні моменти, а янгол-охоронець завжди хай береже Вас та Ваших рідних.