Виїзне засідання колегії Вінницького на базі ДП «Гайсинський лісгосп»

personАвтор:  Прес-служба Вінницького ОУЛМГ
access_time12.09.2019 14:45 categoryЗагальні новини
Сьогодні, 12 вересня 2019 року, на базі ДП «Гайсинський лісгосп» проходить виїзне засідання колегії Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства під головуванням начальника управління А.О.Бондаря.
У порядку денному колегії розглядаються питання: про ефективність використання лісосировинних ресурсів підприємствами лісового господарства; про стан комплексного ведення лісогосподарського, лісопромислового та мисливського господарств.
Учасники колегії оглянули адмінприміщення ДП «Гайсинський лісгосп», побували в Ладижинському та Басаличівському лісництвах, оглянули лісові культури, садиби лісництв, теплично-парникове господарство. Начальник Вінницького ОУЛМГ А.О.Бондар відзначив позитивні результати роботи лісничих Р.А.Семененка та А.В.Швеця, зокрема у вирощуванні посадкового матеріалу, відзначив зразковий стан лісових культур, ведення інформаційно-просвітницької роботи, відмінний стан садиб лісництв. Основний лейтмотив під час обговорення побаченого – значна роль лісничого, який має бути лісівником-господарем, умілим керівником, менеджером, який навіть при відсутності значних лісових ресурсів уміє налагодити роботу і має позитивні результати у веденні лісогосподарського, лісопромислового та мисливського господарств.
Також Анатолій Омелянович зазначив, що необхідно ввести практику семінарів лісничих, які мали б на меті обмін досвідом.