Щирі вітання Миколі Івановичу Бащенку з нагоди ювілею!

personАвтор:  Прес-служба ДП "Бершадський лісгосп"
access_time21.05.2020 13:55 categoryЗагальні новини
21 травня святкує 60-річний ювілей помічник лісничого Ободівського лісництва ДП «Бершадський лісгосп» Микола Іванович Бащенко. З цієї нагоди лісівнича родина шле шановному ювіляру теплі слова вітань з найкращими побажаннями.
Народився ювіляр у с. Губник Гайсинського району. Після закінчення місцевої школи вступив до Лубенського лісового технікуму.
Трудову діяльність розпочав у 1979 році лісником Арбузинської виробничої дільниці Врадіївської гідромеліоративної станції. Восени цього ж року був призваний до армії. Після демобілізації Микола Іванович вступив до Львівського лісотехнічного інституту та отримав диплом інженера лісового господарства.
З 1984 до 1991 року ювіляр працював у Гайсинському лісгоспі. Був  майстром лісу, лісорубом у Ладижинському лісництві, тоді працював тут економістом та інженером. Згодом був переведений до Ладижинської ПМК-42, де працював 9 років.
Та все ж хотілося повернутися Миколі Івановичу у лісове господарство. У 2000 році був прийнятий на роботу у Ободівське лісомисливське господарство. Працював тут на різних посадах, у тому числі інженером лісового господарства та головним інженером.
У 2010 році у зв’язку з реорганізацією підприємства був переведений в ДП «Бершадський лісгосп» лісничим Цибулівського лісомисливського лісництва. Пізніше працював майстром лісу у Цибулівському та Сумівському лісництвах. У 2014 році був затверджений на посаді помічника лісничого Ободівського лісництва.
Помічник лісничого – посада важлива та нелегка. Така робота передбачає ведення досить значної кількості документації, вимагає ретельності, освіченості і дисциплінованості. Крім того, вистачає чимало інших важливих практичних справ. Микола Іванович за роки роботи проявив себе як досвідчений і грамотний, уважний, вимогливий до себе та до інших. А ще однією з характерних його рис є працелюбність, безмежна любов до справи та до лісу. 
Ювіляр – добра та порядна людина, готова протягнути руку допомоги у складній ситуації. Нещодавно М. Бащенко разом з іншими лісівниками Вінниччини допомагав гасити лісові пожежі колегам з Житомирщини.
Надійною супутницею ювіляра весь цей час є дружина Надія Іванівна. У злагоді виховали доньку Марину. Проживає родина у м. Ладижин.
Сьогодні, у день 60-річчя, колектив ДП «Бершадський лісгосп» висловлює Миколі Івановичу щиру вдячність за багаторічну роботу, вкладені зусилля у спільну мету – розвиток лісового господарства, примноження природних багатств України. Зичимо дорогому ювіляру міцного здоров’я, достатку, миру, кипучої і невтомної енергії, родинного затишку і благополуччя, добрих і вірних друзів!
З повагою трудовий колектив ДП «Бершадський лісгосп»