Районній газеті «Тростянецькі вісті» - щира вдячність від лісівників Вінниччини!

personАвтор:  Прес-служба ДП "Бершадський лісгосп"
access_time16.05.2020 10:13 categoryЗагальні новини
Держлісгоспи Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства давно плідно й тісно співпрацюють з районними газетами Вінниччини. Вже традиційною, особливо плідною є співпраця ДП «Бершадський лісгосп» із газетою «Тростянецькі вісті», яка 17 травня відзначає своє 90-річчя. Бершадські лісівники активно публікують в райгазеті матеріали про життя й працю рідного трудового колективу. В свою чергу і журналісти районки завжди цікаво й об’єктивно представляють нелегку роботу творців лісу, доносять до суспільства знання про ліс, пропагують важливість лісівничої праці, переконують людей у необхідності бережливого ставлення до природи й лісу, виховують любов до професії лісівника.
У далекому 1930 році вийшов у світ перший номер районної газети Тростянеччини, яка нині має назву «Тростянецькі вісті». Впродовж багатьох десятиліть на сторінках цього видання ведеться справжній літопис життя Тростянецького району, його історії, традицій, етапів соціального та економічного розвитку, розповідається про територіальні громади, трудові колективи, родини, цікавих людей. 
Летять роки, змінюються епохи – змінюється і районна газета. Самі назви газети свідчать про минулі часи: «Колективне життя», «Сталінська правда», «Прапор ленінізму», «Тростянецькі вісті» (з 1991 року). І завжди видання забезпечувало читачів актуальною інформацією.
За неповне століття районку очолювали талановиті журналісти. Серед них І. Чекановський, М. Гуренко. Вже майже два десятиліття редактором газети «Тростянецькі вісті» залишається Савченко Анатолій Костянтинович – людина-патріот, яка усім серцем вболіває за майбутнє України, бере активну участь у суспільно-політичному житті, волонтер, який неодноразово був у зоні проведення АТО, ООС.
Районне видання неодноразово визнавалося кращою газетою Вінниччини. У 2015 році редактор газети Анатолій Савченко став переможцем творчого конкурсу у номінації “Журналіст року” та нагороджений відзнакою Секретаріату НСЖУ. Минулого року Вінницька обласна організація національної спілки журналістів України удостоїла «Тростянецькі вісті» високого звання «Краща газета року». Анатолія Костянтиновича нагороджено Почесною грамотою обласної державної адміністрації та обласної ради.
Обласне управління лісового та мисливського господарства, трудовий колектив ДП «Бершадський лісгосп» щиро дякують журналістам «Тростянецьких вістей» за об’єктивне висвітлення діяльності лісівників, за інформаційну підтримку та небайдужість до долі лісу. Бажаємо нових творчих злетів, свободи та незалежності у професійній діяльності, добрих новин, нових цікавих тем та гострого пера, поповнення читацької аудиторії, міцного здоров’я, сімейного благополуччя.