Обмін досвідом між учнівськими лісництвами Гайсинського лісгоспу

personАвтор:  Прес-служба Вінницького ОУЛМГ
access_time07.11.2019 13:43 categoryЗагальні новини
Співпраця з учнівсько-педагогічним колективом і виховання екологічної свідомості у підростаючого покоління – це важлива ланка роботи лісівників Вінниччини. Сьогодні на базі 11 лісгоспів Вінницького ОУЛМГ діє 50 учнівських лісництв. Нещодавно юні лісівники гайсинського «Паростка» завітали до колег – учнівського лісництва «Ювілейне» Губницької школи.
Екскурсія відбулась під час осінніх канікул, однак гайсинські школярі не пошкодували свого часу для такої змістовної подорожі. Адже «Паросток», який працює при СЗОШ № 4 1-3 ст. м. Гайсин, уже давно завоював титул одного із найсильніших учнівських лісництв області, здобувши гран-прі на Всеукраїнському зльоті учнівських лісництв. А «Ювілейне» - наймолодше учнівське лісництво, яке працює на базі СЗОШ І-ІІІ ступенів села Губник Гайсинського району, при новоствореному Губницькому лісництві. Проте хоч дітки не мають такого багатого досвіду, але для них гайсинські лісівники створили всі найкращі умови для розвитку та дослідницької роботи, чудовий сучасний лісівничий еколого-просвітницький центр, змістовні екологічні стежини.
Із гайсинськими школярами до Губницького лісництва завітала інженер лісових культур ДП «Гайсинський лісгосп» Юрченко О.П. Вона має багатий досвід роботи і з учасниками учнівського лісництва, і з школярами початкової школи. Оксана Петрівна провела для дітей цікаву подорож у життя лісу, показала лісництво та ЛЕПЦ, після чого діти відвідали затишний куточок Басаличівського лісництва – рекреаційний пункт «Ведмеже вушко».
Тож для гайсинських школярів день, проведений пізнавально і корисно, та ще й спілкуванні з природою, надовго залишиться у пам’яті.