Мисливці Гайсинщини до полювання готові!

personАвтор:  Прес-служба Вінницького ОУЛМГ
access_time02.11.2019 11:39 categoryЗагальні новини
2 листопада – початок сезону колективного та облавного полювання на диких парнокопитних тварин та хутрового звіра. У мисливських угіддях ДП «Гайсинський лісгосп» встановлено такі терміни полювання:
- на диких парнокопитних тварин полювання - з 02 листопада до 29 грудня 2019 року включно;
- на самців кабана та його молодняк, здатний до самостійного існування, - з 2 листопада 2019 року до 26 січня 2020 року включно;
- на зайця-русака та лисицю – з 02 листопада 2019 року до 12 січня 2020 року включно.
Днями полювання при колективному та облавному полюванні є субота та неділя.
Вартість ліцензій та відстрільних карток на добування мисливських тварин у цьому мисливському сезоні в мисливських угіддях ДП «Гайсинський лісгосп» становить:
- на добування кабана - 7500 грн;
- на добування козулі – 5000 грн.
До полювання допускаються лише ті мисливці, які мають відповідні документи на право полювання: посвідчення мисливця, щорічну контрольну картку обліку добутої дичини і порушень правил полювання, дозвіл на добування мисливських тварин (ліцензію, відстрільну картку), відповідний дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю, паспорт на собак мисливських порід.
Зазначені документи мисливець зобов’язаний мати під час здійснення полювання, транспортування або перенесення продукції полювання і пред’являти їх на вимогу осіб, уповноважених здійснювати контроль у галузі мисливського господарства та полювання.
Також слід суворо дотримуватися основних правил проведення полювання, користування мисливською вогнепальною зброєю! Адже це - головна умова безпечного полювання, збереження життя й здоров’я людей.
За необхідними консультаціями можна звертатися за адресами:
- Вінницьке обласне управління лісового та мисливського господарства, м. Вінниця, вул. Пирогова, 26, тел. 61-14-26;
- ДП «Гайсинський лісгосп», Вінницька обл., м. Гайсин, вул. М. Кривоноса, 20, тел.: 0433421308.