Автомобілі для захисників – від тульчинських лісівників

personАвтор:  Пресслужба Вінницького ОУЛМГ
access_time10.08.2022 16:35 categoryЗагальні новини
 
Шостий місяць мужнього супротиву українського народу російському загарбнику доводить, що ми – справжня нація незламних борців! І поки наші воїни найвищою ціною захищають правду, честь, волю на передовій, у тилу кожен із нас кожен виконує свою роботу, трудиться на своєму фронті.
Лісівники Вінниччини цього року в умовах воєнного стану посадили ліси, проводять усі догляди, забезпечують майбутній опалювальний сезон дровами, зміцнюють економіку України. А також волонтерять, допомагаючи як колегам із постраждалих від воєнних дії областей, так і захисникам на передовій.
Колектив лісівників ДП «Тульчинське ЛМГ» (директор Михайло Дан, головний лісничий Галина Кілимник) уже вкотре зробив внесок у допомогу фронту. Було придбано два автомобілі для потреб ЗСУ та місцевої тероборони.
Одне авто, Fiat Scudo, відправилося в одну із найгарячіших точок фронту. Зініціював добровільний збір коштів співробітників лісгоспу лісничий Кирнасівського лісництва Богдан Дубовий. Він розповів, що його підлеглий, майстер лісу Олексій Шпаковський, був мобілізований до лав Збройних Сил України. Раніше він служив в зоні АТО. Тому лісівники активно зібрали кошти на справжнє бойове авто для підрозділу свого колеги Олексія. Долучилися до збору коштів у мешканці Брацлава. Загалом зібрали 115 тис. грн.., з них понад 20 тис. грн. – від брацлавчан. За ці кошти купити автівку, провели повне техобслуговування, заміну шин, акумулятора тощо. Старалися все перевірити, щоб уже на передовій бійці не мали ніяких проблем. Сподіваємось, що автівка принесе чимало користі, забезпечить мобільність перевезень та прослужить на благо нашої країни. А всі захисники, хто нею користуватимуться, з Перемогою повернуться додому! 
Інше авто, Ford Galaxy, купили для територіальної оборони. Для його придбання тульчинські лісівники зібрали 94 тис. грн. особистих коштів, у тому числі мешканці Брацлавської територіальної громади зібрали 15 тис. грн.
Такі ініціативи не є одиничними. Приміром, минулого місяця тульчинські лісівники перераховували зі своєї зарплати кошти на рахунок ЗСУ. Зібрали суму понад 163 тис. грн.
Проявляючи лісівничу солідарність, лісгосп надає допомогу тим підприємствам, що знаходяться в зоні бойових дій. Так, нещодавно допомогли колегам-лісівникам із тимчасово окупованої Херсонщини. На рахунок Великокопанівського лісгоспу Херсонського ОУЛМГ зібрали та перевели кошти загальною сумою понад 162 тис. грн.
Навесні двічі організовували збір та доставку гуманітарної допомоги лісівники ДП «Тульчинське ЛМГ» на Сумщину. В основному це були продукти харчування, засоби особистої гігієни. Гуманітарний вантаж було передано Тростянецькому держлісгоспу, що на той час найбільше постраждав від злочинних дій окупантів.
Сьогодні понад 30 осіб із колективу ДП «Тульчинське ЛМГ» пішли до лав ЗСУ та територіальної оборони, зокрема з них мобілізовано на фронт 18 осіб.
- Це найсвятіший обов’язок кожного українця – боронити рідну землю від ворога, - переконаний очільник підприємства Михайло Дан. – А моральний обов’язок тих, хто завдяки нашим захисникам залишається у тилу, у відносному спокої, – невтомно працювати, підтримувати виробництво, сплачувати всі внески та платежі державі, виплачувати зарплати. І обов’язково – допомагати нашій найкращій армії, допомогти тим лісівникам, які постраждали від агресії рф. Тільки так, спільною працею, вірою та боротьбою, ми переможемо та виженемо назавжди російського окупанта!