Озеленення від ДП «Вінницький лісгосп»: красиво, якісно і за помірною ціною!

personАвтор:  пресслужба ВОУЛМГ
access_time06.08.2020 16:56 categoryЗагальні новини
Хочете озеленити подвір’я? А ще краще – популярними нині в озелененні та якісними декоративними рослинами, придбаними у Вінниці за помірною ціною? А ще - отримати фахову консультацію професійних фахівців із догляду за рослинами? Тоді вам – у Вінницький лісгосп, що в обласному центрі на вул Максимовича,43!
У вінницьких лісівників можна придбати декоративні рослини на будь-який смак у Гніванському, Михайлівському лісництвах та на території садиби лісгоспу. Навіть сама ландшафтна «зелена зона» території біля адмінприміщення лісгоспу промовисто свідчить, як можна зі смаком оформити декоративні куточки на власному подвір’ї, підстригати, кронувати рослини, створювати вдалі за поєднанням композиції... 
Вибрати рослину тут може найвибагливіший покупець. Це різноманітні види барбарисів, які зараз модно застосовувати як живий бордюр чи живопліт, доповнювати квітники чи справжні альпійські гірки. Численні види туй, ялівців та інших «вічнозелених», які так люблять у нас садити при вході до двору чи по периметру межі. А для любителів кольорів та ароматів є у вінницьких лісівників і різноманітні квіткові декоративні рослини.
Найпопулярніші різновиди – це туя (смарагд, даніка, брабант), ялівці – китайський, лускатий, горизонтальний, козацький, скельний; самшит вічнозелений.
Декоративні рослини реалізовуються із закритою кореневою системою, у горщиках об’ємом від 3 л і більше. Це дає змогу пересадити рослину з максимальним збереженням кореневої системи, що позитивно впливає на приживлюваність. І головне – це якісні рослини, заживцьовані, укорінені і підрощені у розсадниках лісгоспу, адаптовані до зовнішніх умов. Вирощуються сорти, районовані, пристосовані до кліматичних особливостей нашого Вінницького краю. 
Крім того, на осінь 2020 року Вінницький лісгосп реалізовує сіянці із власного лісорозсадника таких порід, як горіх чорний, горіх грецький, дуб звичайний, дуб червоний, модрина європейська, ялина звичайна, груша лісова.
За інформацією звертайтеся за телефоном: 097-410-79-14, Сергій Луценко (інженер з лісових культур ДП «Вінницький лісгосп»).
Діючий прейскурант на декоративний садивний матеріал - за посиланням vinlisgosp.com.ua/sites/default/files/prays.pdf;