В РАМКАХ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АКЦІЇ «ВІДНОВЛЮЄМО ЛІСИ РАЗОМ» ВІННИЦЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ ІНСТИТУТ КНТЕУ ЗАПОЧАТКОВУЄ ЧЕЛЕНДЖ «ПОСАДИ ДЕРЕВО, ПЕРШОКУРСНИКУ!»

person access_time04.03.2020 14:40 categoryЗагальні новини
Викладачі та студенти Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ підтримують гарну справу: започаткування нової Всеукраїнської акції «Відновлюємо ліси разом»! Ініціативу Міністерства енергетики та захисту довкілля, Державного агентства лісових ресурсів, Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування необхідно підтримати!
У нас усіх одна мета: створення українських лісів, інформування суспільства про важливість та необхідність охорони і захисту лісу, поширення знань про ліси та їх важливість для існування життя на планеті, поліпшення екологічної ситуації в країні, виховання у кожного українця шанобливого ставлення до лісу, до природи.
Викладачі й студенти ВТЕІ вже тісно співпрацюють з лісівниками Вінниччини. З метою екологізації освіти між Вінницьким торговельно-економічним інститутом КНТЕУ та Вінницьким обласним управлінням лісового та мисливського господарства підписано договір про творчу, наукову та практичну співпрацю.
Ми вже знаємо, де будемо висаджувати саджанці за допомогою спеціального обладнання, отримали інструктаж від професійних лісівників, як створювати лісові культури, організували цикл лекцій в лісівничому еколого-просвітницькому центрі Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства.
Студенти Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ долучаються до Всеукраїнської акції «Відновлюємо ліси разом», яка буде проходити з 21 березня до 18 квітня під гаслом «Ліси та біорізноманіття. Надто цінно, щоб втратити» та розпочинають челендж «Посади дерево, першокурснику!», метою якого є започаткування символічної естафети передачі добрих традицій підростаючому поколінню студентів ВТЕІ КНТЕУ. Закликаємо своїх колег, студентів приєднатися до лісівників для створення лісів майбутнього! 
Викладацький та студентський колективи Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ