На Вінниччині лісівники, волонтери та учасники АТО, ООС створили Ліс пам’яті!

personАвтор:  Прес-служба ДП "Бершадський лісгосп"
access_time16.03.2020 13:36 categoryЗагальні новини
На Вінниччині в розпалі весняна лісокультурна кампанія. Традиційно активно долучаються до посадки лісу і представники громадськості, органів влади, підростаюче покоління. Лісівники ДП «Бершадський лісгосп» разом з волонтерами та учасниками бойових дій АТО, ООС Тростянецького району створили Ліс пам’яті: висадили 4000 дерев в пам’ять про полеглих захисників України!
Робота кипіла у 5 кварталі Ободівського лісництва. Пліч-о-пліч з лісівниками створювали лісові культури дуба звичайного, береки та модрини європейської ті, хто самі неодноразово були у зоні проведення АТО, ООС. Висаджуючи молоді дерева, кожен з цих людей згадував своїх побратимів, наших співвітчизників, які віддали своє життя за Україну в цій неоголошеній війні.
Працювали старанно, якісно, щоб кожне дерево росло на згадку про полеглих українців. Всі сіянці перед посадкою обробили спеціальним гелем-вологонакопичувачем, який зберігає вологу та сприяє максимально можливій приживлюваності. Частину ділянки засівали насінням дуба звичайного. Для цього лісівники ретельно відбирали якісні жолуді. 
Керівник ДП «Бершадський лісгосп» М.В. Краснєєв підкреслив, що Ліс пам’яті буде на особливому рахунку у бершадських лісівників. Адже мало посадити ліс, потрібно якісно його доглядати. Лісівники докладуть до цього максимум зусиль, адже кожне дерево символізує життя захисника України. 
- З радістю відгукнулися волонтери та учасники бойових дій на пропозицію створити такий Ліс пам’яті, - розповідає волонтер, редактор газети «Тростянецькі вісті» Анатолій Савченко. - В цій неоголошеній війні вже загинуло 4 жителі Тростянецького району. Сьогодні ми садимо дерева у пам’ять про весь «небесний гарнізон». Нехай кожне посаджене у цей день дерево дає наснагу нашим нащадкам та росте на згадку про героїв нашого часу. 
Кожен, хто працював над створенням Лісу пам’яті, віддав шану загиблим захисникам нашої країни. Нехай росте могутній Ліс пам’яті! Нехай вічно живе пам’ять про синів і доньок України, які захищаючи державу від ворога, віддали найцінніше – своє життя!