ДП «Вінницький лісгосп» реалізовує посадковий матеріал головних деревних порід та декоративний посадматеріал

personАвтор:  Пресслужба Вінницького ОУЛМГ
access_time17.03.2020 17:09 categoryЗагальні новини
Хто хоче посадити своє дерево, озеленивши загальний двір, сквер біля будинку чи власне подвір’я, створити зелену алею на території підприємства, у населеному пункті, то вам за посадковим матеріалом до ДП «Вінницький лісгосп». Тут можна придбати посадковий матеріал головних деревних порід та декоративний посадматеріал. Якісний посадматеріал за помірною ціною і з кваліфікованою консультацією фахівців.
Для весняної лісокультурної кампанії ДП «Вінницький лісгосп» повністю забезпечений власним посівним та посадковим матеріалом. Також підприємство має якісний садивний матеріал для реалізації.
Із закритою кореневою системою деревні породи:
- дугласія (17,1 тис. шт.),
- модрина європейська (2,2 тис. шт.).
Сіянці:
- дуба звичайного (102 тис. шт.),
- дуба червоного (275,3 тис. шт.)
- модрини європейської (100 тис. шт.),
- горіха чорного (25,4 тис. шт.),
- груші лісової (35,4 тис. шт.),
- ялини європейської 97,4 тис. шт.
- сосни звичайної 75,7 тис. шт.
Насіння дуба звичайного - в межах 4-5 тонн.
Держлісгосп вирощує посадковий матеріал 30 видів декоративних рослин. Підприємство постійно оновлює асортимент декоративних рослин, які використовуються для власних потреб та реалізації населенню. 
ДП «Вінницький лісгосп» запрошує придбати для озеленення саджанці декоративних порід з закритою кореневою системою. Найпопулярніші серед покупців - різновиди туї, ялівця, інші породи.
За інформацією звертайтеся за телефоном: 097-410-79-14, Сергій Луценко (інженер з лісових культур ДП «Вінницький лісгосп»).