Зі святом, шановні колеги, дорогі вчителі!

person access_time05.10.2018 15:15 categoryПривітання
Усі ми родом із дитинства! І не залежно від того, ким стане людина в дорослому житті – політиком, пекарем, інженером, бухгалтером чи лісівником – усі завдячують формуванням особистості рідній школі та учителям. Овіяні святістю спогади про першу вчительку назавжди залишаються у серці кожної людини! І вдячність до всіх учителів, які дали нам дороговкази у доросле життя, які відкривали нам щоденно протягом шкільних років книгу Знань.
Тому сьогодні, у переддень професійного свята, хочеться привітати всіх учителів нашої області та побажати їм міцного здоров’я, невичерпних сил, мудрості, нестримного потоку творчих їдей. Дякуємо вам за вашу важку працю, за знання та любов, яку ви даруєте дітям!
Для Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства співпраця з педагогами має особливе значення. Адже одним із важливих завдань лісівників є інформаційно-просвітницька робота. Ми створили 46 учнівських лісництв. На базі держлісгоспів, шкіл діє 33 лісівничих еколого-просвітницьких центри, 44 лісівничо-екологічних просвітницьких пунктів. І завжди щиро раді, коли бачимо двосторонній свідомий діалог між лісівниками, учнями й учителями.
Тому сьогодні, користуючись нагодою, хочемо ще раз подякувати директорам шкіл, учителям-наставникам, педагогам-організаторам, які йдуть нам назустріч в наших ініціативах при організації заходів, які щиро вболівають за долю українського лісу. Шановні педагоги, ви, розуміючи важливість правильного педагогічного впливу, виховуєте справжніх юних лісолюбів, громадян і патріотів України!
Зі святом, шановні колеги, дорогі вчителі!
 
З повагою Анатолій Бондар, начальник Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства, заслужений лісівник України