«Зелена країна» на Вінниччині: крижопільчани разом з лісівниками озеленили сміттєзвалище

personАвтор:  пресслужба Вінницького ОУЛМГ
access_time04.11.2021 16:13 categoryЗагальні новини

На Вінниччині триває всеукраїнська акція «Створюємо ліси разом!» на виконання програми Президента України «Зелена країна».
Нещодавно лісівники ДП «Крижопільський лісгосп» (директор В.В.Цимбалюк, головний лісничий С.О.Коваль) вчергове долучилися до проведення акції, висадивши живу огорожу на території сміттєзвалища.
Працівники лісгоспу разом із крижопільчанами, команду яких очолила заступниця крижопільського селищного голови Валентина Чабанюк, озеленили територію сміттєзвалища, яке знаходиться поруч із лісом обабіч траси до Піщанки. Садили сіянці граба, щільними рядочками, що дасть у майбутньому змогу формувати живу огорожу. Така ідея не нова, вона давно практикується у населених пунктах. Подібний живопліт – це красивий, корисний і економний варіант огорожі в даних умовах.
Крижопільські лісівники вдячні представникам громадськості за підтримку їхніх ініціатив. ДП «Крижопільський лісгосп» нагадує, що акції «Створюємо ліси разом» триватиме упродовж двох місяців. Адміністрація лісгоспу запрошує жителів територіальних громад, що знаходяться у зоні діяльності лісгоспу, долучитися до садіння лісу, а ще - до озеленення територій шкіл, прибудинкових територій, дитячих садків, створення парків, скверів, алей. Для планети важливе кожне посаджене дерево!