«Зелена країна» на Вінниччині: іллінецькі лісівники активно долучились до акції

personАвтор:  пресслужба
access_time20.10.2021 23:19 categoryЗагальні новини
З початку жовтня стартувала всеукраїнська акція "Створюємо ліси разом" на виконання програми Президента України "Зелена країна". Всі держлісгоспи Вінниччини долучились до проведення акції. Активні учасники – лісівники ДП «Іллінецький лісгосп».
Здійснювали посадку майбутнього лісу в Немирівському лісництві. Учасники посадки – державна лісова охорона лісництва та спеціалісти Українського державного проектного лісовпорядного виробничого об'єднання ВО «Укрдержліспроект», які наразі поводять базове лісовпорядкування у лісгоспі. Це начальник партії Червона Лариса, провідний інженер Жебровець Сергій. Висаджували сіянці дуба звичайного – основної лісоутворюючої породи подільських лісів – та супутніх порід, усього на ділянці площею 0,3 га висадили 1,5 тис. майбутніх дерев.
Лісівники Іллінецького лісгоспу дякують усім, хто долучається до проведення акції і нагадують охочим зробити свій внесок у справу озеленення рідного краю, що акція «Створюємо ліси разом!» триватиме до кінця листопада. Зареєструватися для участі можна на сайті zelenakraina.gov.ua або звернутися до лісгоспу. Адже робити свою вулицю, садибу, місто, село, країну зеленішою – значить бажати добра собі і своїм нащадкам!
Пресслужба Вінницького ОУЛМГ