Зелена країна» на Вінниччині: до садіння лісу з іллінецькими лісівниками приєдналися представники громади, держслужбовці, рятувальники

personАвтор:  пресслужба ВОУЛМГ
access_time04.11.2021 16:21 categoryЗагальні новини

1 жовтня стартувала всеукраїнська акція "Створюємо ліси разом" на виконання програми Президента України "Зелена країна". Всі держлісгоспи Вінниччини долучились до проведення акції. Активно проводить заходи з озеленення та садіння дерев ДП «Іллінецький лісгосп» (директор Романович А.В., головний лісничий Пальченко В.В.).
Нещодавно в рамках акції іллінецькі лісівники провели посадку лісу у Погребищенському лісництві. 34 учасники акції заліснювали лісову ділянку площею 0,8 га, усього висадивши 3,8 тис. шт. сіянців листяних порід.
До лісівників приєдналися представники територіальної громади на чолі з Погребищенським міським головою Волинським С.О., також взяли участь заступники голови ТГ Шафранський П.П., Білик А.М., команда від ДСНСівнців на чолі із заступником начальника ДПРЧ 26 Мельником А.В., директор РСТК ТСОЦ Нікітюк С.В., бухгалтер автошколи Перенсичук О.І., представники  центру зайнятості – Віцінський О.Б., кореспондент Старинчук В.О.
Перед початком роботи для учасників був проведений інструктаж з посадки. І звісно, говорили про важливу роль лісу у житті людини і потрібність залучення громадськості до його створення. Тому після плідної роботи учасники подякували іллінецьким лісівникам за організацію заходу і можливість долучитися до створення лісу.
Іллінецький лісгосп запрошує жителів територіальних громад, органи державної виконавчої влади та місцевого самоврядування долучитися до озеленення територій шкіл, прибудинкових територій, дитячих садків, створення парків, скверів, алей. Адже для здоров’я планети важливе