ЗА РОКИ НЕЗАЛЕЖНОСТІ БЕРШАДСЬКІ ЛІСІВНИКИ ПОПОВНИЛИ ДЕРЖЛІСФОНД НА 2053 ГА ЛІСІВ

personАвтор:  Прес-служба ДП «Бершадський лісгосп»
access_time25.09.2017 10:59 categoryЗагальні новини
Держпідприємства лісового господарства Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства лише за роки незалежності створили в області 35979 га лісів. Лісистість Вінницької області за цей час виросла з 12,5% до 13,8%. З 1953 року на Вінниччині створено 158319 га лісів: відтворено 99916 га і створено 58403 га нових насаджень.
70% лісів Вінниччини – рукотворні діброви. Для створення нових лісів Бершадським держлісгоспом вирощується щорічно понад 1,2 млн. сіянців та саджанців 25 видів деревних порід та чагарників, 100 видів та форм декоративних деревних та чагарникових порід.
Створені ліси – результат плідної співпраці лісівників і жителів районів, які входять в зону діяльності держлісгоспу. Лише у цьому році під час весняної лісокультурної кампанії на землях державного лісового фонду ДП «Бершадський лісгосп» створено 84 га лісу при лісовідтворенні та 30 га захисних насаджень. Лісівники підвищують продуктивність лісів, покращують їх породний склад. Лісогосподарськими заходами підвищується стійкість лісових насаджень, проводиться поступова заміну малопродуктивних лісових насаджень на високопродуктивні з головною породою дубом звичайним. Вводяться до складу лісових культур інтродукована породи горіха чорного, аборигенні породи – груші, черешні та інших. Так закладається міцна база майбутніх лісів. 
У питаннях заліснення Бершадщини лісівники мають розуміння і підтримку керівників районної ради та райдержадміністрації, депутатів рад усіх рівнів, голів міської та сільських рад. 2017 рік став роком активної і масової підтримки всіх починань лісівників!