Володимир Цимбалюк: в Новому році виконаємо поставлені завдання!

person access_time29.12.2017 16:23 category
Шановні колеги! З впевненістю і особливою приємністю стверджую: ми рухаємося правильною дорогою, стаємо більш динамічними, активними, сучасними. І це чудово, тому що такими є вимоги нашого сьогодення. Аналізуючи проведену в цьому році нашим держлісгоспом роботу, з радістю відзначаю гарну тенденцію: з року в рік ми стаємо кращими! І це виключно ваша, дорогі колеги, заслуга!
Головним завданням лісівників, як і завжди, залишається підвищення продуктивності лісових угідь, успішне лісорозведення та лісовідновлення. В поточному році лісгоспом створено в державному лісовому фонді 122 га лісових культур та 20 га - на землях, не придатних для сільгоспкористування, переданих сільськими радами. Ми перевиконали план по догляду за лісовими культурами: в держлісфонді – на площі 1012 га (план - 844 га), в захисних насадженнях – 133 га (плані - 131 га).  
В 2017 році крижопільські лісівники домоглися помітного зростання обсягів виробництва та обсягів реалізації продукції. За 11 місяців цього року реалізація продукції сягнула 66,1 млн. грн., що складає 123 % проти аналогічного періоду минулого року. Вже третій рік поспіль Крижопільський держлісгосп стабільно демонструє найвищі в області показники обсягів переробленої деревини та випущеної продукції. Високу ефективність переробки деревини на ДП «Крижопільський лісгосп» забезпечує власне сушильне господарство. А поглиблена переробка деревини приносить держпідприємству на кожному кубометрі додатково 3000 гривень.
Особливу увагу приділяємо гідній оплаті праці наших працівників, які сумлінно й віддано трудяться на благо підприємства. Це нелегка праця, яка вимагає щоденних зусиль, витримки й високої відповідальності. Так середньомісячна заробітна плата крижопільських лісівників складає 170% до відповідного періоду минулого року.
Підприємство є одним із найбільших платників податків в зоні своєї діяльності. За 11 місяців 2017 року сплачено 21,1 млн. грн. до Зведеного бюджету, з них 15,1 млн. грн. – до державного та 6 млн. грн. – до місцевих бюджетів. За 10 місяців 2017 року підприємство сплатило 5,1 млн. грн. єдиного соціального внеску.
Дякую за співпрацю всім батькам, педагогам, членам учнівських лісництв. На базі Тростянецького і Заболотненського лісництв вже не один рік функціонують учнівські лісництва, де до вирішення проблематики збереження та відтворення лісу долучаються учні Будянської школи та Крижопільської СЗШ І-ІІІ ст. №2. Ми разом робимо велику справу на благо прийдешнім поколінням, готуємо свідомих громадян України.
Шановні колеги, ветерани, ділові партнери, споживачі нашої продукції, учні – всі, хто так чи інакше причетний до лісівничої справи! Прийміть щирі вітання з Новим роком та Різдвом Христовим. Нехай всі негаразди назавжди залишаться в минулому, а в рік прийдешнім ми вступимо з новими силами, сподіваннями. Переконаний, що лісівники нашого держпідприємства зроблять все від них залежне, щоб Українська держава мала високопродуктивні ліси! Бажаю миру та злагоди у ваших сім’ях, гарних новин та радісних моментів щодня, гармонії та добробуту! Нехай життя усміхається вам щасливими днями, а ваші добрі справи відгукнуться в серцях людей повагою і добрими словами!
Володимир Цимбалюк, директор ДП «Крижопільський лісгосп», заслужений лісівник України