Вітаємо з піввіковим ювілеєм!

personАвтор:  Прес-служба ДП "Бершадський лісгосп"
access_time25.12.2017 14:48 categoryЗагальні новини
Сьогодні святкує свій золотий ювілей головний інженер ДП «Бершадський лісгосп» Володимир Васильович ЛІТИНСЬКИЙ. Його добре знають як поміркованого, уважного та вимогливого керівника, мудрого та досвідченого наставника, люблячого та турботливого сім’янина, цікаву та сильну особистість.

Народився він 25 грудня 1967 року в селі Яланці Бершадського району в родині майстра лісозаготівель Василя Максимовича Літинського та вчительки Катерини Кирилівни. Володимир був другою дитиною в сім’ї, має ще старшу та молодшу сестер. Батька переводили то на станцію Дохно, потім на Ободівську майстерську дільницю, і сім’я переїжджала разом із ним. У 1980 році голова сім’ї загинув у автокатастрофі, і мама залишилася одна із трьома дітьми. Закінчивши у 1983 році вісім класів Баланівської середньої школи, Володимир вирішив іти здобувати спеціальність. На літо влаштувався доглядати за лісовими культурами в лісорозсаднику Ободівського лісництва, отримав направлення на навчання і вступив у Малинський лісотехнічний технікум. 

Закінчив навчання у 1987 році і у квітні був прийнятий на роботу в Ободівську майстерську дільницю маркувальником. З травня 1987 року служив у Збройних силах Радянського Союзу. Після демобілізації в липні 1989 року був призначений на посаду приймальника-відправника Ободівської майстерської дільниці. У січні 1990-го переведений на посаду контролера дільниці. У квітні 1997 року призначений помічником майстра, а в березні 2000-го – майстром цього ж структурного підрозділу держлісгоспу.

З квітня 2006 року виконував обов’язки головного інженера Бершадського держлісгоспу, а 26 грудня 2007 року затверджений на цій посаді. За час роботи Володимира Васильовича проведено чимало змін в діяльності підрозділу. Під його керівництвом впроваджувалась система співпраці з приватними підприємцями на лісозаготівельних роботах. Проведено технічне переоснащення лісгоспу. То був період, коли радянське обладнання вже віджило своє, зносилося, а на його місце прийшла закордонна, європейська техніка. Забиралися з лісосік і списувалися важкі гусеничні трактори. У 2005 році Бершадський держлісгосп придбав першого «УРАЛа» з причіпом та гідроманіпулятора. Це було проривом на вивезенні деревини. Підприємство постійно закуповує нову техніку.

За останні 10 років у Бершадському держлісгоспі відбулася повна заміна поколінь. Багато досвідчених працівників пішли на заслужений відпочинок. Змінився начальник лісоскладу, начальник Бершадського цеху переробки деревини, обидва майстри лісозаготівельних дільниць. На їх місце прийшли молоді кадри, яких треба було вчити, направляти, формувати з них відповідальних та висококваліфікованих працівників. 

 Під керівництвом В.В. Літинського заговляється 28 тис. куб. м деревини від рубок головного користування. ДП «Бершадський лісгосп» є успішним, прибутковим підприємством. Працівники цінують та люблять свою роботу, в колективі панує дружня, товариська атмосфера. І Володимир Васильович творить цю атмосферу, оживляє колектив, задає гарний настрій, налаштовує на робочий лад.

Найбільша цінність ювіляра – родина. З дружиною Надією разом із 19 років. Мають доньок – Оксану і Вікторію. З раннього ранку до пізньої ночі занятий виробничими питаннями Володимир Васильович. Летить час, виросли дівчата. Тепер же особливо тішиться 8-місячним внуком Артемчиком.

Колектив ДП «Бершадський лісгосп» широ вітає шановного Володимира Васильовича з гарним ювілеєм. Міцного здоров’я Вам, радості, щастя та злагоди в родині, достатку, мирного неба над головою.