Вітаємо з 70-річним ювілеєм!

personАвтор:  Прес-служба ДП "Бершадський лісгосп"
access_time05.06.2020 13:22 categoryЗагальні новини
Лісівники Вінниччини шанують людей, які самовіддано працювали впродовж багатьох років у лісовому господарстві. Колектив ДП «Бершадський лісгосп» також пам’ятає та вшановує працівників підприємства, які нині на заслуженому відпочинку. Сьогодні з нагоди 70-річного ювілею лісівники шлють теплі слова привітань на адресу Коченка Івана Антоновича, який частину трудового шляху присвятив Бершадському держлісгоспу.
Іван Антонович з 2000 року працював начальником нижнього лісоскладу Генріхівка. 13 років  ювіляр сумлінно трудився у лісгоспі, а у 2013 році вийшов на заслужений відпочинок. Колеги згадують І.Коченка як відповідального працівника, який ніколи не боявся труднощів. У ті роки на лісоскладі були великі обсяги роботи, та Іван Антонович завжди успішно виконував усі поставлені його пірозділу завдання. І  цим заслужив повагу і шану від колег. 
У цей святковий день Микола Володимирович Краснєєв разом з представниками трудового колективу привітав Івана Антоновича зі славним ювілеєм, сердечно подякував за багаторічну сумлінну працю. Хай доля завжди всміхається, міцне здоров’я, невичерпна енергія залишаються надійними супутниками ювіляра ще на довгі роки. Нехай кожен день приносить тільки радісні моменти, а янгол-охоронець завжди хай береже Вас та Ваших рідних.