Вітаємо з 60-річним ювілеєм директора ДП "Бершадський лісгосп" Миколу Володимировича Краснєєва

personАвтор:  Прес-служба ДП "Бершадський лісгосп"
access_time06.02.2019 08:47 categoryЗагальні новини
Миколі Володимировичу КРАСНЄЄВУ, шановному директору ДП «Бершадський лісгосп», з нагоди 60-річного ювілею теплі та щирі слова вітань шлють трудовий колектив держлісгоспу та ветерани лісового господарства.
Шановний Миколо Володимировичу!
Ви очолили Бершадський лісгосп у непростий історичний період. На Вашу долю випало вирішення багатьох питань життєдіяльності лісгоспу у непростих умовах реформування галузі. 
За 22 роки під Вашим керівництвом бершадськими лісівниками відновлено понад 1600 га лісу, з них створено 400 га нових лісових масивів. Ваш високий професіоналізм, мудрий господарський підхід, істинні організаторські здібності поміркованого, вимогливого, справедливого та авторитетного керівника допомагають колективу вирішувати будь-які проблеми. Проведено повне технічне переоснащення підприємства. Сформовано потужну команду високопрофесійних лісівників.
Колеги дослухаються до Ваших порад. Молоді лісівники рівняються на Вас. Друзі та знайомі захоплюються Вашою енергійністю, ерудованістю. Вас поважають ветерани та обожнюють діти – вихованці учнівських лісництв. 
ДП «Бершадський лісгосп» є одним із кращих в області, бюджетоутворюючим у районі. Створено досить потужну матеріально-технічну базу. Розвивається теплично-парникове, мисливське господарство, деревопереробка, побічне користування. 
Ваше добре, турботливе, безмежно любляче серце переймається долею кожної людини, глобальними проблемами лісу і щоденними потребами жителів району. Ви бережете лісівничі традиції, дбаєте про ветеранів і вчите підростаюче покоління жити в гармонії з лісом.
Ваш життєвий та трудовий шлях як людини із звичайної робітничої сім’ї, яка з дитинства взяла на себе відповідальність за власне майбутнє, є зразком для наслідування. Завдяки самодисципліні, наполегливості та рішучості Ви успішно завоювали не одну вершину в житті: закінчили з відзнакою середню школу, здобули диплом про вищу освіту з відзнакою, освоїли фах інженера лісового господарства, набули лісівничого досвіду на посадах майстра озеленення автодоріг, майстра лісу, головного лісничого, головного інженера, у 38-річному віці очолили Бершадський держлісгосп.
Сьогодні до Вас злітається безліч привітань від людей, які Вас цінують, поважають, люблять. Хай все добро, що Ви робите для людей, повертається до Вас сторицею. Хай святиться Ваша праця, Ваш неоціненний внесок у розвиток Бершадщини, Вінниччини, України. 
Ваша праця, праця лісівника з великої літери, гідно оцінена державою. Свідчення тому – високе звання відмінника лісового господарства України, Грамота Верховної Ради України «За заслуги перед українським народом», іменний годинник Голови Держлісагентства України, численні грамоти та подяки Держлісагентства, облдержадміністрації, обласного управління лісового та мисливського господарства.
Зичимо Вам міцного козацького здоров’я, радості, легкості на душі. Хай серце залишається молодим та енергійним. Зичимо Вам щастя і любові, злагоди та достатку у Вашій оселі, благополуччя та мирного неба над головою. Хай Господь береже Вас, щоб у теплому родинному колі Ви зустрічали і свій столітній ювілей!