Вітаємо Володимира Васильовича Літинського з 55-річчям!

person access_time25.12.2022 09:42 categoryЗагальні новини
25 грудня святкує своє 55-річчя провідний інженер з лісозаготівель ДП «Гайсинський лісгосп» Володимир Васильович Літинський. Цього святкового дня лісівнича родина сердечно вітає іменинника та висловлює щирі слова вдячності за багаторічну сумлінну працю.
Народився Володимир Васильович у селі Яланець Бершадського району. Після закінчення у 1983 році Баланівської середньої школи на літо влаштувався доглядати за лісовими культурами в лісорозсаднику Ободівського лісництва, отримав направлення на навчання і вступив до Малинського лісотехнічного технікуму. Здобувши лісівничу освіту, у квітні 1987 році був прийнятий на роботу в Бершадський лісгоспзаг в Ободівську майстерську дільницю маркувальником, проте вже у травні цього ж року був призваний до армії. Після демобілізації в липні 1989 року призначений на посаду приймальника-відправника Ободівської майстерської дільниці, а за півроку переведений на посаду контролера цієї дільниці. У квітні 1997 року призначений помічником майстра Ободівської майстерської дільниці, а в березні 2000 року – майстром цього ж структурного підрозділу держлісгоспу.
З квітня 2006 року виконував обов’язки головного інженера Бершадського держлісгоспу, а у грудні 2007 року затверджений на цій посаді. У грудні 2021 року став провідним інженером з лісозаготівель ДП «Гайсинський лісгосп».
Володимир Васильович – людина великого серця, чуйний товариш, мудрий та досвідчений наставник, невтомний трудівник, досвідчений спеціаліст, справжній господар лісу. Колеги цінують іменинника як цікаву та сильну особистість, професіонала своєї справи, доброзичливу та порядну людину, яка любить життя, людей, ставиться до кожного з розумінням та повагою, люблячого та турботливого сім’янина, хорошого батька та дідуся.
Багаторічна сумлінна праця В. Літинського неодноразово відзначена. Серед нагород - Почесна грамота ЦК профспілки працівників лісового господарства, грамота Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства та  інші відзнаки.
З дружиною Надією Адонісівною виховали двох доньок – Оксану та Вікторію. Нині особливу радість приносить онук Артем.
У цей святковий день колектив ДП «Гайсинський лісгосп» сердечно вітає іменинника. Зичимо міцного здоров’я, радості, щастя та злагоди в родині, достатку, мирного неба над головою. Нехай Ваша життєва дорога буде ще довгою, щасливою, радісною. За всю працю, що осилили Ваші руки, за віддані лісовому господарству роки – нехай в майбутньому на Вас чекає ще багато наповнених корисними справами і земними радощами років!З днем народження!
З повагою трудовий колектив ДП «Гайсинський лісгосп»