Вітаємо із золотим ювілеєм Андрія Васильовича Швеця!

person access_time10.12.2022 14:38 categoryПривітання
Професію лісівника обирають люди, які мають до цієї справи особливе покликання. Справжніми ж лісівниками стають лише ті, хто вміє бути мудрим, високоморальним та самовідданим. Саме таким є лісничий Басаличівського лісництва ДП «Гайсинський лісгосп» Андрій Васильович Швець, який 10 грудня святкує 50-річний ювілей. З цієї нагоди колектив держлісгоспу щиро вітає іменинника та висловлює щирі слова вдячності за багаторічну сумлінну працю.
Народився ювіляр у с. Холодівка Тульчинського району. Після закінчення місцевої школи працював у колгоспі. У 1990 році вступив до Національного аграрного університету. Після здобуття лісівничої освіти 10 років працював у Тульчинському ЛМГ помічником лісничого Брацлавського лісництва. У липні 2005 року був призначений лісничим Басаличівського лісництва.
І ось вже 17 років Андрій Васильович беззмінно очолює Басаличівське лісництво. За цей час він проявив себе як хороший керівник, який своїм прикладом і вмінням організуватися надихає до праці усіх інших.  Він – не лише приємна людина, а й відповідальний та порядний лісівник, який просто вражає своїм умінням господарювати та творчим підходом до роботи. 
Андрій Васильович - розважливий, надійний. Постійно у роботі. Ніколи не відмовить у допомозі. Слів не кидає на вітер. Все, що скаже, підкріплює ділом. Дбайливий господар, що всюди встигає, все знає, всі процеси тримає під постійним контролем. Недаремно садиба Басаличівського лісництва стала справжньою місцевою родзинкою. Тут є і дитячий майданчик з гойдалками та гірками, альтанка, криниця, лавочки та столики, екологічна стежина, дендрологічний парк, зоокуточок з птахами та тваринами. Під керівництвом Андрія Васильовича двічі проводили капітальний ремонт контори лісництва. 
Гарних показників досягли басаличівські лісівники в лісовідновленні. Цьогоріч у лісництві створено 22 га лісових культур. А якісні лісові культури починаються із добірного посадкового матеріалу, який Басаличівське лісництво  вирощує у своєму теплично-парниковому господарстві. Особливу увагу лісничий приділяє вчасним та якісним доглядам за лісовими культурами. Аже переконаний, що головна місія лісівника – залишити після себе високопродуктивні ліси для майбутніх поколінь. Тому вкладає у вирощування дібров увесь свій багаторічний досвід та безмежну любов до справи.
Сумлінна багаторічна праця Андрія Васильовича неодноразово відзначена. Нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, Подякою Голови ДАЛРУ, грамотами Вінницької ОДА, Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства, Гайсинської РДА та іншими відзнаками.
Тут же, поряд із конторою Басаличівського лісництва, і проживає із сім’єю. У цій місцині, вдалині від населеного пункту, разом з дружино Юлією Валентинівною виростили  дітей – доньку Людмилу та сина Валентина.
Сьогодні, у день 50-річчя, колектив ДП «Гайсинський лісгосп» сердечно вітає ювіляра та висловлює щиру вдячність за багаторічну роботу, вкладені зусилля у спільну мету – розвиток лісового господарства, примноження природних багатств України. Зичимо міцного здоров’я, сил духовних і фізичних, любові і добробуту в родинному колі. Хай дорога життя прикрашається вагомими успіхами, повагою людей, радісними подіями та звершеннями. Хай Бог береже Вас і Вашу родину та дарує здоров’я, щастя, достаток, любов! Нехай над головою буде завжди мирне небо! Многая і многая літа!
З повагою трудовий колектив ДП «Гайсинський лісгосп»