Вітаємо із 60-річним ювілеєм!

person access_time06.02.2020 08:35 categoryЗагальні новини
Сьогодні святкує своє 60-річчя майстер лісу Ободівського лісництва ДП «Бершадський лісгосп» Швидкий Станіслав Петрович.
Народився ювіляр 6 лютого 1960 року у с. Осіївка Бершадського району. Коли йому виповнилося три роки, родина переїхала у Яланець. Ще зі шкільних років юного Станіслава вабили ліси, особливо мріяв побачити тайгу. Тому після закінчення восьми класів Яланецької середньої школи  Станіслав Петрович вступив до Малинського лісотехнічного технікуму. У 1979 році закінчив навчання та був направлений у Бершадське лісництво верстатником. Через місяць був призваний до армії. Після демобілізації у 1981 році повернувся на роботу у Бершадське лісництво. 
Відтоді вже майже 39 років Станіслав Петрович працює у лісовому господарстві. Довелося йому бути і маркувальником Бершадської майстерської дільниці, і комірником нижнього складу станції Дохно. З 1990 року працював майстром Дохнянської мехдільниці з переробки деревини, яка у 1991 році під час реорганізації відійшла до Чечельницького лісгоспу. Повернувся у Бершадський лісгоспзаг С. Швидкий у жовтні 1991 року, працював майстром мехдільниці з переробки деревини у Ободівському лісництві.
Перший досвід на посаді майстра лісу Станіслав Петрович отримав у 1997 році. Спочатку працював у Цибулівському лісництві, потім у Ободівському. 7 років був старшим майстром лісу. З кінця 2013 року С. Швидкий працює майстром лісу обходу №2 Ободівського лісництва. 
Надійною супутницею усі ці роки є дружина Галина Григорівна. Разом виховали двох синів - Олега та Вадима. Тепер особливо тішаться шестирічним онуком Єгором. 
Перейняв досвід батька старший син Олег Станіславович і теж пов’язав своє життя з лісовим господарством. Раніше працював помічником лісничого Ободівського лісництва, тепер – лісничим дочірнього підприємства «Бершадський райагроліс» Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Віноблагроліс».
Трудовий колектив ДП «Бершадський лісгосп» щиро вітає дорогого ювіляра, зичить міцного здоров’я, довголіття, затишку в сім’ї. Нехай у Вашій оселі завжди панують спокій, затишок і гармонія, достаток та всілякі гаразди. Радості Вам від життя та безмежного людського щастя.