Вітаємо гайсинську берегиню дібров з ювілеєм

personАвтор:  Пресслужба ДП "Гайсинський лісгосп"
access_time08.06.2020 12:36 categoryПривітання
Комунікабельна, життєрадісна, щира та емоційна, із притаманним для українок відчуттям прекрасного, завжди стильна і чарівна – чи то у лісівничій формі, чи у сукні. Такою знають гайсинські лісівники свою колегу, сьогоднішню ювілярку – Оксану Петрівну Юрченко, інженера лісових культур ДП «Гайсинський лісгосп».
До речі, на такій посаді серед усіх держлісгоспів Вінниччини працюють усього дві жінки. Цей факт досить цікавий, а ще цікавіше те, що трудові стежини Оксани Юрченко були досить непередбачуваними, з несподіваними поворотами, адже часи були важкими для країни та для галузі, тому сьогоднішня іменинниця тричі поверталась на підприємство. На щастя, і нині працює в ДП «Гайсинський лісгосп». Любов до лісу перемогла!
Професійний потяг прищепив їй батько, який працював усе життя в лісовому господарстві на лісозаготівлі. Отримала освіту в Українській сільськогосподарській академії (м. Київ), кваліфікація «Інженер лісового господарства».
Після випуску Оксана Петрівна працювала у Бершадському лісгоспі майстром лісового розсадника. Потім перїхали із родиною до Гайсина, де певний час працювала лісокультурницею в розсаднику. Та нелегка ручна праця дала їй неоціненний практичний досвід, який не здобудеш у жодній академії. Жінки-лісокультурниці передали їй свої вміння, навчили тонкощам прищеплювання рослин, догляду за молодими культурами...
Життя змушувало пані Оксану працювати не лише у лісовому господарстві, а й на різних посадах і на різних підрприємствах. На маслозаводі, на цукровому заводі. Знає, як виготовляється і цукор, і казеїн. Але все ж таки повертається до лісу. Останніми роками з перервами працює в Гайсинському лісгоспі. На даній посаді – з 2015 року. Роботу свою любить безмежно, щиро вболіває за долю українських лісів.
Оксана Петрівна – надійна та відповідальна колега, яку співробітники цінують професіоналізм, відданість справі, любов до лісу. А ще - за готовність допомогти, підбадьорити добрим словом, підставити у потрібну мить тендітне жіноче плече. Ювілярка - вірна подруга, весела, оптимістична, душа компанії. Оксана Петрівна - турботлива мама, яка виховала свою справжню гордість - доньку Наталю, а зараз стала і бабусею, тішиться онучкою Олею.
Тож сьогодні усі – і колеги, і друзі, і рідні – вітають пані Оксану, чарівну жінку, берегиню наших подільських дібров, із золотим ювілеєм. Нехай Ваша життєва дорога в’ється гладко, доля нагороджує щастям, радістю та всіма земними благами. Прийміть ці щирі вітання і найкращі побажання міцного здоров’я на довгі роки, добра, благополуччя, щасливого довголіття. З днем народження!
З повагою трудовий колектив ДП «Гайсинський лісгосп»