Вітаємо директора ДП «Бершадський лісгосп» Миколу Володимировича Краснєєва з днем народження!

person access_time06.02.2020 08:25 categoryЗагальні новини
Миколі Володимировичу КРАСНЄЄВУ, шановному директору ДП «Бершадський лісгосп», з нагоди дня народження теплі та щирі слова вітань шлють трудовий колектив держлісгоспу та ветерани лісового господарства.
Вже 23 роки Микола Володимирович очолює Бершадський держлісгосп. Його високий професіоналізм, мудрий господарський підхід, істинні організаторські здібності поміркованого, вимогливого, справедливого та авторитетного керівника допомагають колективу вирішувати будь-які питання. 
Завдяки працьовитості, наполегливості, освіченості М.В. Краснєєва сотні гектарів лісів ростуть на благо України, дарують здоров’я жителям Могилів-Подільського, Крижопільського, Бершадського, Тростянецького районів. 
За високий професіоналізм Микола Володимирович нагороджений Грамотою Верховної Ради України «За заслуги перед українським народом», Почесним знаком «Відмінник лісового господарства України», іменним годинником Голови Державного агентства лісових ресурсів України, Грамотою Голови профспілкової організації працівників лісового господарства, Почесними грамотами облдержадміністрації, обласного управління лісового та мисливського господарства.
Але головна нагорода – це повага від колег, вдячність та пошана від людей, для яких щодня бершадські лісівники під вмілим керівництвом Миколи  Володимировича плекають Ліси Майбутнього!
Від усієї душі зичимо імениннику міцного здоров’я, довголіття, благополуччя і достатку в родині, чистого та мирного неба над головою. Нехай людська вдячність за неоціненний внесок у лісогосподарську галузь буде Вам найвищою нагородою за невтомну працю.