Висловлюємо щирі співчуття!

person access_time04.07.2022 17:22 categoryЗагальні новини
На 72-му році обірвалося життя Плаксія Григорія Федоровича. Він був людиною з великої літери, справжнім лісівником, щирим другом і відповідальним колегою. Майже всю трудову діяльність працював у Бершадському лісгоспі, де обіймав різні посади, зокрема вісім років був головним лісничим підприємства.
Народився Григорій Федорович 17 квітня 1951 року у с. Маньківка Бершадського району. Після закінчення школи вступив на лісогосподарський факультет Української лісогосподарської академії та у 1973 році здобув фах інженера лісового господарства. Після здобуття освіти був призван на службу до армії. 
У 1975 році розпочав трудовий шлях у Бершадському лісгоспі інженером з технормування. У 1979 році був переведений помічником лісничого  Сумівського лісництва, де пропрацював 2 роки. Потім був переведений на посаду інженера з реалізації. З 1982 р. впродовж 6 років працював у апараті Бершадського райкому Компартії України.
У вересні 1988 року повернувся у Бершадський лісгосп на посаду інженера-технолога, а через кілька місяців – економіста зі збуту та матеріально-технічного постачання. У 1992-2000 роках обіймав посаду головного лісничого. З 2000 року працював інженером лісових культур. З цієї посади й вийшов на заслужений відпочинок у 2014 році.
Григорій Федорович був прекрасною людиною, невтомним трудівником, професіоналом високого класу, який усе життя віддано служив  на благо лісу. Рідні, друзі, близькі, колеги по роботі запам’ятають його як людину слова, совісті, честі і гідності, вірного товариша і надійного друга, щирого порадника та чуйного помічника, люблячого сім’янина, гарного батька, справжнього чоловіка! 
Низько схиляємо голову у скорботі. Світлий спомин про Григорія Федоровича назавжди залишиться у серці тих, хто його знав, любив та поважав.
Найщиріші співчуття висловлюємо дружині Наталії Михайлівні, сину Миколі, доньці Оксані, рідним та близьким покійного. Світла пам’ять про цю прекрасну людину, доброго господаря-лісівника назавжди залишиться у наших серцях та у могутніх лісах, створених його руками! 
Трудовий колектив ДП «Гайсинський лісгосп».