Висловлюємо щирі співчуття!

person access_time17.07.2020 15:55 categoryЗагальні новини
Пішов з життя Мазур Павло Павлович, директор Бершадського лісгоспзагу в 1985-1988 роках.
Народився П.П. Мазур 15 липня 1945 року у с. Городківка Крижопільського району у сім’ї колгоспників.
Після закінчення середньої школи розпочав трудовий шлях сезонним робітником у Крижопільському лісгоспі. Три роки проходив дійсну строкову службу. Після демобілізації повернувся у лісгосп. Працював майстром лісу, помічником лісничого, інженером з охорони праці, головним лісничим Крижопільського лісгоспзагу.
Закінчив Малинський лісотехнічний технікум, Львівський лісотехнічний інститут. У серпні 1985 року був призначений директором Бершадського лісгоспзагу. 
За роки роботи Павла Павловича на посаді директора зроблено чимало: збудовано ремонтно-механічну майстерню на лісоскладі Дохно, склад пально-мастильних матеріалів, 6-квартирний будинок, розпочато будівництво 4-квартирного будинку та Ободівського цеху з переробки деревини, зведено житло для переселенців із Чорнобильської забрудненої зони.
Сумлінно трудився П. П. Мазур і на Бершадському електротехнічному заводі, Бершадському молочноконсервному комбінаті.
З дружиною Галиною Федорівною виховали двох доньок. Мають п’ять внуків, правнучку.
Лісівники Вінниччини, трудовий колектив ДП «Бершадський лісгосп» висловлюють щирі співчуття з приводу смерті Мазура Павла Павловича. Глибоко сумуємо та розділяємо біль тяжкої втрати з його сім’єю, ріднею, друзями. Світла пам’ять про цю чудову людину завжди житиме в наших серцях!
Вінницьке обласне управління лісового та мисливського господарства, ДП «Бершадський лісгосп»