Висловлюємо щирі співчуття

person access_time24.07.2019 15:31 categoryАнонси
Висловлюємо щирі співчуття начальнику обласного управління лісового та мисливського господарства Бондарю Анатолію Омеляновичу з приводу важкої втрати – смерті матері Віри Юхимівни.
На 83-ому році життя в селі Губник Гайсинського району на Вінниччині перестало битися серце матері, дружини, людини, яка прожила життя, насичене невтомною працею, любов’ю до дітей, родини, людей. Віра Юхимівна все життя віддала нелегкій праці на землях місцевого колгоспу.
Від матері, бабусі, прабабусі діти Анатолій Омелянович, Тетяна Омелянівна, 5 внуків, 9 правнуків отримали у спадок мудру науку: тільки сумлінна праця, любов до людей, уміння творити добро зроблять тебе людиною, принесуть шану, авторитет, визнання.
Віра Юхимівна пройшла земний шлях з добром у серці до людей, до природи, до всього живого, завжди в потрібну хвилину приходила на допомогу, була справжньою Берегинею. 
Висловлюємо щирі співчуття чоловіку Омеляну Івановичу, сім’ї, великій родині Анатолія Омеляновича. Мама ніколи не вмирає! Її тільки поруч немає!
Нехай Всевишній прийме світлу душу Віри Юхимівни. Нехай в серцях рідних, друзів, родини, односельчан вічно живе добра пам’ять про прекрасну людину. 
 
Трудові колективи державних лісогосподарських підприємств Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства