ВИСЛОВЛЮЄМО ЩИРІ СПІВЧУТТЯ

person access_time18.06.2019 15:47 categoryЗагальні новини
На 31 році життя в дорожньо-транспортній пригоді трагічно загинув майстер на лісозаготівельних роботах ДП «Бершадський лісгосп» Олександр Валерійович Горанський.
Олександр Валерійович народився 26 липня 1988 року в сім’ї робітників у с. Нова Ободівка Тростянецького району Вінницької області. У 2008 році закінчив Малинський лісотехнічний коледж за спеціальністю «Лісозаготівля та первинна обробка деревини». З липня 2008 року працював інженером з охорони праці у ДП «Ободівське лісомисливське господарство», а у 2009 році був переведений на посаду техніка з лісозаготівель. З липня 2010 року  переведений контролером лісозаготівельного виробництва в Бершадський держлісгосп. З 2012 року працював майстром на лісозаготівельних роботах (лісосіках) у ДП «Бершадський лісгосп».
Разом з дружиною виховував дочку Єву.
Олександр Валерійович був справжнім сином свого народу та щиро вболівав за майбутнє України. Все своє життя вирізнявся стійкістю характеру, принциповістю, силою духу та наполегливістю.
У роботі щедро ділився своїм досвідом, допомагав людям, завжди був відкритий добротою своєї душі і серця.
Низько схиляємо голову перед відходом у вічність в самому розквіті сил і творчої енергії людини, яку ми поважали і шанували за професіоналізм, доброзичливість.
Розділяємо біль тяжкої втрати з сім’єю та друзями Олександра Валерійовича, глибоко сумуємо з приводу його передчасної смерті.
Світла пам’ять про цю чудову Людину завжди житиме в наших серцях.

Трудовий колектив ДП «Бершадський лісгосп»