Вінницькі лісівники завершують осінню інвентаризацію лісокультурних об’єктів

personАвтор:  Пресслужба Вінницького ОУЛМГ
access_time03.11.2020 20:18 categoryЗагальні новини
Хоч осінь – кінець вегетаційної частини року, проте у лісівників вистачає роботи і в цей період. На сьогодні в ДП «Гайсинський лісгосп» уже провели осінню інвентаризацію лісокультурних об’єктів. Цю щорічну процедуру проводять, щоб оцінити кількість та якість садивного матеріалу в розсадниках лісгоспу, приживлюваність лісових культур, обсяги доповнення лісових культур.
У 2020 році в держлісфонді Гайсинського лісгоспу було посаджено та посіяно 123 га лісових культур. Підлягало інвентаризації 117 га. У результаті проведеної осінньої інвентаризації 2020 року встановлено фактичну приживлюваність лісових культур 89% (за минулий рік відповідний показник становив 88 %) при плановій нормі 87 %. Виявлено 10 га лісопосадок, які потребують доповнення, 117 га незімкнутих лісопосадок за 2020 рік, а в сумі з насадженнями, створеними у 2019 та 2018 роках, площа незімкнених насаджень становить 366 га.
А також, згідно з результатами осінньої інвентаризації, гайсинські лісіники перевели цього року у покриту лісом площу в держлісфонді 150 га, у захисних насадженнях – 21 га насаджень.
На території лісових розсадників Гайсинського лісгоспу цього року вирощено 1 млн. 604 тис. штук стандартного посадкового матеріалу. Це сіянці 52 основних лісоутворюючих порід та 33 декоративних порід.
Кращих результатів у лісокультурному виробництві та з приживлюваності лісових культур досягли колективи Ладижинського лісництва (лісничий Семененко Р.П.), Ситківецького лісництва (лісничий Бірецький О.Р.).