Вінницькі лісівники створюють в лісі затишну домівку для диких тварин

personАвтор:  Прес-служба ДП «Бершадський лісгосп»
access_time13.12.2019 16:08 categoryЗагальні новини
У державних лісогосподарських підприємствах Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства розпочали підгодівлю диких тварин. Адже в зимову пору лісовим мешканцям важко добути корми. Лісівники заздалегідь подбали про заготівлю кормових припасів, щоб допомогти диким тваринам пережити зиму. Тепер працівники єгерських служб регулярно перевіряють годівниці, підгодівельні майданчики та при потребі наповнюють їх кормом. Долучаються до цієї необхідної справи і юні лісівники.
Днями вихованці учнівського лісництва «Юні друзі лісу» Сумівської ЗОШ І – ІІІ ст. разом з вчителькою Бабій І.В. вирушили в угіддя Сумівського лісництва, щоб допомогти єгерю Майструку В.А. розкласти корми кабанам, козулям, ланям, оленям, які мешкають у вольєрі для напіввільного утримання диких тварин.
Радо зустріли діти лісових мешканців, а ті поспішили назустріч. Тварини зазвичай збігаються дружнім сімейством. Юні лісівники - вмілі помічники лісівників. Влітку та восени школярі долучалися до заготівлі кормів для диких тварин. Цього разу вони охоче допомагали наповнювати спеціально змайстровані годівниці пшеницею, кукурудзою, соковитими буряками, запашним сіном.
Єгер В.А. Майструк та лісничий Сумівського лісництва Гуз В.А. розповіли учням про тваринний світ лісу, про поведінку звірів і птахів та їх спосіб життя, про ліс, який дає прихисток усьому живому, вабить до себе людей, вчить бути добрими і мудрими.
Щасливі, веселі, задоволені поверталися діти додому. Адже разом з лісівниками ДП «Бершадський лісгосп» зробили добру справу, подбали, щоб ліс залишався для мисливських тварин затишною домівкою – ситою і надійною. Такі візити до лісових мешканців дарують щирі, позитивні емоції та допомагають юним лісівникам виростати справжніми друзями лісу.