Вінничани обирають живі новорічні дерева, вирощені лісівниками держпідприємств лісового господарства

personАвтор:  Прес-служба Вінницького ОУЛМГ
access_time21.12.2018 14:58 categoryЗагальні новини
Лісівники держпідприємств Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства вирощують на спеціальних плантаціях у достатній кількості новорічні дерева. Цим вони допомагають мешканцям Вінниччини отримати гарні якісні ялини і провести свята у затишній домівці без шкідливого для здоров’я та екології пластику.
Лісгоспи продовжують продаж новорічних красунь. На 20 грудня держпідприємствами ВОУЛМГ реалізовано майже 12 тисяч новорічних красунь на суму більше 1,1 млн гривень. До речі, це 75 % виконання запланованих обсягів реалізації. Середня ціна за новорічне дерево становить 93 гривні за 1 погонний метр.
На сьогодні в реалізації ялинок лідирує ДП «Гайсинський лісгосп» (1928 шт.), ДП «Бершадський лісгосп» (1829 шт.), ДП «Вінницький лісгосп» (1658 шт.).
Приходьте за своєю новорічною красунею безпосередньо до лісгоспу чи на ялинковий базар. І не забувайте перевіряти придбану ялинку на рахунок законності її заготівлі. Зробити це дуже просто. Варто лише ввести номер із самоклейної етикетки або пластмасової бирки на сайт www.ukrforest.com/check. Це можна зробити і з допомогою смартфона - розроблено програмне забезпечення для Android (вводити потрібно лише цифровий номер, без зазначення серії). Додаток yalynka.info можна безкоштовно встановити з Google Play Market.
Якщо інформація на сайті відсутня – то ялинка заготовлена незаконно. Про факти зловживання або виявленні порушення просимо повідомляти до територіальних органів Національної поліції та держлісгоспів.