Виховання культури полювання – в центрі уваги лісівників ДП «Вінницький лісгосп»

personАвтор:  Прес-служба Вінницького ОУЛМГ
access_time07.09.2018 12:05 categoryЗагальні новини
Браконьєрство та низький рівень культури полювання стали основними факторами, що негативно впливають на розвиток мисливського господарства в Україні.
Площа мисливських угідь ДП «Вінницький лісгосп» становить 11 тис. 105 га, що знаходяться на території чотирьох адміністративних районів – Вінницького, Калинівського, Тиврівського та частково Немирівського. ДП «Вінницький лісгосп» з метою охорони державного мисливського фонду та контролю за дотриманням правил полювання проводить постійні рейдові перевірки.
До складу рейдових бригад входять предстаники державної лісової охорони та єгерської служби ДП «Вінницький лісгосп». З початку року усього проведено 70 рейдових перевірок. У результаті складено 33 протоколи і накладено штрафів на загальну суму 6460 грн. Станом на сьогоднішній день порушниками сплачено 4811 грн.
З початку року ДП «Вінницький лісгосп» замінено 2654 контрольних картки обліку добутої дичини. 
ДП «Вінницький лісгосп» закликає мисливців дотримуватися правил полювання! Мисливець обов’язково повинен мати при собі державне посвідчення мисливця, контрольну картку обліку добутої дичини та порушень правил полювання, відстрільну картку користувача мисливських угідь, дозвіл на зберігання та носіння зброї, за наявності мисливських собак – паспорт на собаку.
А головне – це дотримуватися правил безпеки під час полювання і поводження із мисливською зброєю задля збереження життя людей!