Вічна пам’ять ветерану лісового господарства Базелюку Андрію Семеновичу

person access_time09.06.2022 16:46 categoryЗагальні новини
Гірка звістка сколихнула колектив ДП «Гайсинський лісгосп». На 71-ому році пішов з життя Базелюк Андрій Семенович - людина прекрасної душі, відкритого і доброго серця, справжній лісівник-професіонал, який майже чотири десятиліття вірно служив лісу.
Народився Андрій Семенович 2 грудня 1951 року у селі Оляниця Тростянецького району. Після закінчення у 1966 році Оляницької середньої школи вступив до Чорноліської лісної школи. У 1971 році закінчив Малинський лісотехнічний технікум та отримав спеціальність техніка лісового господарства. Після навчання кілька місяців працював помічником таксатора на лісовпорядному підприємстві. Два роки служив в армії. Після демобілізації рік працював електромонтажником на Ладижинській ГРЕС. 
У жовтні 1974 прийшов на роботу у Гайсинський лісгоспзаг. Спочатку був помічником моториста, у 1977 році став лісником обходу №3, а з жовтня 1986 переведений майстром лісу цього ж лісництва. У березні 1987 року був призначений лісничим Ладижинського лісництва. З цієї посади у 2011 році вийшов на заслужений відпочинок. 
У роботі щедро ділився своїм досвідом, допомагав людям, був відкритим, добропорядним, віддавав людям частину своєї душі і серця. Він завжди керувався в своїй роботі золотим лісівничим принципом: створити й залишити після себе високоякісні лісові насадження. 
Рідні, друзі, близькі, колеги по роботі запам’ятають його як висококваліфікованого працівника, який дуже добре знав свою справу і гідно її виконував, людину слова, совісті, честі і гідності, вірного товариша і надійного друга, щирого порадника та чуйного помічника, люблячого сім’янина, гарного батька, чудового дідуся, справжнього чоловіка! 
Низько схиляємо голову у скорботі. Світлий спомин про Андрія Семеновича назавжди залишиться у серці тих, хто його знав, любив та поважав.
Найщиріші співчуття висловлюємо дружині Ірині Йосипівні, сину Роману, доньці Наталії, рідним та близьким покійного.
Вічна та світла пам’ять.
Трудовий колектив ДП «Гайсинський лісгосп»