Учнівські лісництва святкують разом із лісівниками

personАвтор:  Прес-служба Вінницького ОУЛМГ
access_time22.12.2018 14:16 categoryЗагальні новини
Вінницьке обласне управління лісового та мисливського господарства підтримує учнівські лісництва, яких сьогодні на базі держлісгоспів діє 46. А ДП «Гайсинський лісгосп» опікується двома учнівськими лісництвами – «Паросток» (ЗОШ №4, м. Гайсин) та «Діброва» (ЗОШ №1, м. Ладижин).
Юні лісівничата у свою чергу намагаються радувати своїх наставників-лісівників щирим інтересом до лісівничої справи, безпосередньою практичною участю у створенні лісів, підгодівлі тварин та птахів узимку, активною участю у конкурсах, фестивалях, наукових роботах. А нещодавно, на одне з улюблених для українців свято – День Святого Миколая – учасники учнівського лісництва «Паросток» завітали до гайсинського лісгоспу. Учні привітали гайсинських лісівників із святом і підготували для них невеличкий святковий концерт. Завершився міні-концерт фотографуванням на пам'ять та солодкими подарунками, бо яке ж свято Миколая без цукерок?
Також напередодні Дня Святого Миколая учні цієї ж школи №4 м. Гайсин, учасники волонтерського загону «Полум’яні серця» та лідери учнівського самоврядування завітали до друзів у Ситковецьку спеціалізовану школу – інтернат із благодійною акцією «Діти – дітям». Юні волонтери щиро дякують за допомогу в організації заходу ДП « Гайсинський лісгосп ».