У Тульчинському ЛМГ добуто 13 трофеїв

personАвтор:  Прес-служба Вінницького ОУЛМГ
access_time12.07.2019 08:43 categoryЗагальні новини
У розпалі - сезон індивідуального полювання на самців козулі, який на Вінниччині розпочався наприкінці травня і триватиме до кінця року. Наразі рекордменами з кількості здобутих трофеїв є тульчинські мисливці.
Усього з початку сезону ДП «Тульчинське ЛМГ» реалізувало 13 ліцензій на добування самця козулі. У результаті під час індивідуального полювання мисливцями добуто 13 трофеїв на загальну суму 71,5 тис. грн.
А ще з початку сезону полювання у мисливських угіддях Тульчинського ЛМГ затримано одного порушника правил полювання, який сплатив 340 грн. штрафу за застосування заборонених знарядь (пневматичної зброї).
ДП «Тульчинське ЛМГ» закликає всіх мисливців мати під час здійснення полювання, транспортування або перенесення продукції полювання усі необхідні документи, пред’являти їх на вимогу осіб, уповноважених здійснювати  контроль у галузі мисливського господарства та полювання.
А також слід суворо дотримуватися основних правил проведення полювання, користування мисливською вогнепальною зброєю! Адже це - головна умова безпечного полювання, збереження життя й здоров’я людей.