Тульчинські лісівники зміцнюють матеріально-технічну базу держлісгоспу

person access_time25.09.2017 23:34 category
На державному підприємстві «Тульчинське лісомисливськегосподарство» (директор В.А. Поліщук, головний лісничий Г.П. Кілимник) чудово розуміють необхідність постійного зміцнення матеріально-технічної бази держлісгоспу, приділяють питанням технічного переозброєння особливу увагу.
За 2 останні роки ДП «Тульчинське ЛМГ» придбано 7 нових тракторів: «Білорус-892» – 6 шт., «Білорус-82» - 1 шт.. Закуплено техніку для механізованого догляду та підготовки ґрунту: рубач коридорів РКР-1,5 - 3 шт., культиватори лісові КЛБ-1,7 – 1 шт., плуг лісовий ПЛ-7515 - 2 шт., напівпричіпи лісовозні з навантажувачами – 2 шт. Також придбано повнопривідний автомобіль «ВАЗ-212140» для проведення лісових рейдів та патрулювання лісових масивів.
 
Для механізованого догляду за лісовими культурами та підготовку ґрунту тульчинські лісівники мають 17 тракторів «МТЗ-82», «Білорус-892», «ЮМЗ-6», «Т-16».
 
Заготовлену деревину перевозять 9 лісовозних автомобілів підвищеної прохідності: «УРАЛ-4320», «ЗІЛ-131», МАЗ-6317. З них шість одиниць обладнано гідроманіпуляторами. Для вивезення деревини також використовують два трактори «Білорус-892», обладнаних лісовозними причіпами і гідроманіпуляторами.
 
Перевезення працівників держпідприємства на лісозаготівельні дільниці здійснюються автобусом «КАВЗ-3271» та «КАВЗ-577», вантажі перевозять на «ГАЗ-3309». Охорону та патрулювання лісових масивів лісівники здійснюють на повноприводних спеціалізованих машинах «УАЗ-315» та «Нива».
 
14 водіїв, 4 трактористи, 3 слюсари, токар та електрогазозварювальник злагоджено працюють під керівництвом в.о. головного механіка В.О. Пастушенка. Віталій Олександрович добре знається на своїй справі. Водії відповідально ставляться до своєї роботи, працюють чітко та продуктивно. Передовики, які найкраще проявили себе в роботі: трактористи - В.Д. Звольський, Л.П. Москалюк, водії - О. Ю. Федоренко, В.В. Богуцький
 
Тульчинські лісівники постійно працюють над зміцненням матеріально-технічної бази підприємства. Адже чітко розуміють, що це - неодмінна умова сучасного лісогосподарського виробництва.
 
Прес-служба Вінницького ОУЛМГ