Тульчинські лісівники відкрили новий ялинковий базар у центрі Брацлава

personАвтор:  Прес-служба Вінницького ОУЛМГ
access_time22.12.2018 13:36 categoryЗагальні новини
Нещодавно у містечку Брацлав Вінницької області ДП «Тульчинське ЛМГ» власними силами облаштувало новий ялинковий базар. Відтепер брацлавчани та усі бажаючі можуть придбати новорічне дерево за відпускними цінами лісгоспу!
- Ялинковий базар відкрився у самому центрі, при центральній дорозі, тож придбати ялинку можуть не лише місцеві жителі, а й подорожні, - розповідає лісничий Брацлавського лісництва Михайло Дан.
На сьогодні Тульчинське ЛМГ реалізувало близько 1200 новорічних красунь на загальну суму близько 150 тисяч грн. Цього року у лісництвах лісгоспу створено 4 га плантацій новорічних ялинок. Тому тульчинські лісівники закликають усіх бажаючих купувати натуральні живі ялинки, заготовлені без шкоди для екології.
І нагадують, що самовільна рубка новорічних дерев – це злочин.І це порушення тягне за собою штраф від 85 до 170 грн. Крім того, винні відшкодовують збитки, заподіяні лісовому господарству. За самовільну рубку ялинки або сосни з діаметром стовбура біля кореневої шийки до 10 см розмір шкоди становить 453,99 грн, 10,1-14 см - 799,86 грн. А в разі заподіяння лісовому господарству значної шкоди громадяни та посадовці можуть притягатись до кримінальної відповідальності.