Тульчинські лісівники - на варті маленького дитинства могутнього лісу майбутнього!

personАвтор:  Прес-служба Вінницького ОУЛМГ
access_time27.06.2019 16:03 categoryЗагальні новини
Щедрі літні дощі не лише дали хороший приріст лісових культур, а й погнали у ріст бур’яни. Тульчинські лісівники вирішили, що гуртом легше (та й дешевше) боротись із небажаними та шкідливими супутниками молодих культур на розсадниках.
Тому й організували своєрідну толоку у лісовому розсаднику Кирнасівського лісництва, об’єднавши у дружній роботі 60 працівників апарату ДП «Тульчинське ЛМГ», усіх шести лісництв, майстрів, старших майстрів лісу, лісокультурниць лісництв. Із сапами в руках трудовий десант провів догляд за однорічними сіянцями дуба звичайного на площі 1 га. Коли варто допомогти спільній справі, тут ніхто не шкодує ні часу, ні робочих рук. Тим більше, коли приклад на прополюванні бур’янів, на догляді за маленькими дубочками подає головний лісничий ДП «Тульчинське ЛМГ» Галина Кілимник, яка єдина з жінок у системі держлісгоспів Вінницького ОУЛМГ працює на такій посаді.
Тож тепер молоді дубочки отримуватимуть від ґрунту усі необхідні поживні речовини і відповідне освітлення, міцніючи для майбутньої посадки у наступному році. Біля Кирнасівського лісового розсадника є гарний банер: «Маленьке дитинство великого лісу». Своєю сумлінною працею тульчинські лісівники забезпечують щасливе дитинство могутнього лісу майбутнього!