Тюльпанове дерево чи доісторичний гінкго – у гайсинських лісівників можна придбати якісний посадматеріал на будь-який смак

personАвтор:  Прес-служба Вінницького ОУЛМГ
access_time24.10.2019 14:52 categoryЗагальні новини
Теплично-парникове господарство Гайсинського лісгоспу – це сучасні теплиці Гайсинського, Басаличівського, Ладижинського лісництв та базовий лісорозсадник. Останній включає 10 парників (200 кв. м) для посіву листяних та чагарникових порід, теплицю для укорінення живців площею 500 кв. м із системою туманного зрошування, дві теплиці для посіву шпилькових (80 кв. м), шкілку для вирощування новорічних ялинок. Басаличівське лісництво (лісничий Швець А.В.) має теплицю із системою крапельного поливу площею 300 кв. м. У Ладижинському лісництві (лісничий Семененко Р.П.) облаштована сучасна теплиця площею 300 кв. м і чотири парники загальною площею 111 кв. м. Теплично-парникове господарство обладнане сучасними системами туманного та крапельного поливу.
Гайсинські лісівники запрошують бажаючих придбати якісний посадковий матеріал різноманітних деревних та декоративних порід. В асортименті - лише декоративних рослин близько 60 видів. А у Ладижинському лісництві побудовано павільйон для продажу декоративних культур із закритою кореневою системою. Тут можна придбати різноманітні саджанці та сіянці для для озеленення населених пунктів, парків та скверів, об’єктів соціальної сфери, присадибних ділянок, сіянці плодових та чагарникових культур. Лісівники вирощують саме ті види декоративного посадматеріалу, які мають добру приживлюваність у нашій місцевості, відповідають вимогам ринку. Великою популярністю користуються вічнозелені туї та ялівці різних видів та форм, декоративні кущі та ліани форзиції, гліцинії, жимолості та інших, цвіт яких має фантастичний вигляд та аромат. А ще, приміром, у Ладижинському лісництві можна придбати тюльпанове дерево чи реліктовий гінкго білоба. Як то кажуть, на будь-який смак! Створюйте свій оазис краси, альпійську гірку чи міні-ботанічний сад власноруч. А спеціалісти-лісівники за потреби надають кваліфіковані поради стосовно посадки, догляду, формування крони, правила у підборі рослин.
Державне підприємство «Гайсинське лісове господарство» запрошує покупців придбати якісний посадковий матеріал деревних та декоративних порід. За довідкою звертайтеся за телефоном 8(04334)21308 (адміністрація лісгоспу).