СУМІВСЬКІЙ ШКОЛІ - 90 РОКІВ!

personАвтор:  Прес-служба ДП «Бершадський лісгосп»
access_time29.12.2017 19:07 categoryЗагальні новини
Сумівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст., з якою співпрацює ДП «Бершадський лісгосп», відома на всю Україну своїм внеском у лісівничу справу. На базі цього навчального закладу майже 45 років тому засновано перше в області учнівське лісництво «Юні друзі лісу» (директор школи і наставник Г.М. Гуз, лісничий А.О. Гуз). Успіхи вихованців у практичній та науковій діяльності високо оцінюються на обласному та всеукраїнському рівнях.
Днями Сумівська школа відзначила свій 90-річний ювілей. Привітати зі славною датою прибули шановні гості – партнери школи. Від імені відділу освіти, фізичної культури та спорту Бершадської РДА вітали головний спеціаліст С.Ф. Сировець та провідний спеціаліст О.М. Когут, щирі та гарні побажання висловили Сумівський сільський голова Т.М. Дзюбенко, директор ДП «Бершадський лісгосп» М.В. Краснєєв, заступник директора СТОВ «Нива» М.М. Мазуренко. Свято стало зустріччю випускників різних поколінь, завітали педагоги, які працювали тут у різні часи.
Шкільна родина презентувала гостям фотогалерею кращих учнів та педагогів, гордість школи – захисників України в зоні проведення АТО. З цікавістю присутні оглянули лісівничий еколого - просвітницький центр, ознайомились з презентацією школи, переглянули гумористичну інсценізацію навчального процесу.
З вдячністю за активну участь у створенні умов для навчання та виховання учнів, зміцнення матеріально-технічної бази Г.М. Гуз вручила очільнику Бершадського держлісгоспу М.В. Краснєєву подяку.
За 90 років за стінами цього навчального закладу сформувалося вже не одне національно та екологічно свідоме покоління. Цей гарний ювілей – яскрава сторінка славної історії школи, де в затишній та доброзичливій атмосфері мудрі наставники виховують гідну лісівничу зміну, відданих захисників України, громадян, які розбудовують державу Україна.