СУМІВСЬКІ ШКОЛЯРІ СТАЛИ ЮНИМИ ЛІСІВНИКАМИ

personАвтор:  Прес-служба ДП «Бершадський лісгосп»
access_time20.09.2017 16:15 categoryЗагальні новини
Сьогодні на базі 11 держлісгоспів Вінницької області функціонує 45 учнівських лісництв. Юні лісівники – гідна зміна своїм старшим товаришам. Для потреб жителів області, юних лісівників лісівники Вінниччини створили 44 лісівничих еколого-просвітницьких центри. В питаннях заліснення Вінниччини, лісівничо-екологічної пропаганди, природоохоронної роботи лісівники мають розуміння й підтримку перших керівників області, облдержадміністрації, облради, керівників районних рад, райдержадміністрацій, депутатів рад усіх рівнів, журналістів, юних лісівників. Начальник обласного управління лісового та мисливського господарства А.О.Бондар висловлює щирі слова подяки за розуміння і підтримку всім вінничанам, юним лісівникам, яким не байдужа доля рідної України, майбутніх українських лісів.
Традиційно після в ці вересневі дні в школах області приймають в ряди юних лісівників учнів 5-6 класів. Учнівське лісництво «Юні друзі лісу» Сумівської ЗОШ І-ІІІ ст. Бершадського району ( директор школи Г.М. Гуз, лісничий Сумівського лісництва А.О. Гуз) з цієї нагоди організувало свято «Лісові на вірність присягаємо». Привітали дітей з цією подією директор ДП «Бершадський лісгосп» М.В. Краснєєв, лісничий Сумівського лісництва А.О. Гуз, сільський голова Сумівки В.М. Дзюбенко, учні Кошаринецької ЗОШ І-ІІ ст. на чолі з директором Н.Ф. Сорокопуд.
Юні лісівники провели для гостей екскурсію еколого-просвітницьким центром, прозвітували про діяльність та досягнення учнівського лісництва «Юні друзі лісу».
Успіхи сумівських вихованців добре відомі в області та Україні, про що свідчать численні загальноукраїнські та обласні нагороди за участь у різних екологічних конкурсах, форумах, зльотах учнівських лісництв.
М.В. Краснєєв твердо переконаний, що співпраця з лісівниками області привчає дітей цінувати та берегти природу, бути для неї помічником і другом. Адже природа без людини існуватиме, а людина без природи – ні. Виховуючи у молодого покоління любов до лісу, ми готуємо Україні свідомих громадян. Діти присягли лісу на вірність. А гості пов’язали їм зелені краватки. Чимало юних вихованців учнівських лісництв обирають професію лісівника та служать Його Величності Лісу з дитинства й до старості.