Стартувала "ялинкова" тема

personАвтор:  Прес-служба Вінницького ОУЛМГ
access_time19.11.2019 10:40 categoryАнонси
Хоч для купівлі новорічних ялинок у вінничан є ще доволі часу, проте у мас-медіа уже стартувала "ялинкова" тема. І це не дивно, адже зелена запашна красуня є одним із головних атрибутів новорічно-різдвяних свят.
Як і де лісівники Вінниччини вирощують ялинки, скільки праці докладають, щоб покупець отримав гарну, пухнасту, з густою хвоєю ялинку, дізнавались сьогодні журналісти телеканалу UA: Вінниця. Вони побували у Ладижинському лісництві ДП "Гайсинський лісгосп", де лісничий Роман Семененко приємно здивував гостей якістю та асортиментом новорічних дерев. А це ялина звичайна та ялина голуба, сосна звичайна та кримська, ялиця. Лісівники пропонують придбати також новорічне дерево у горщику, із сформованою кроною і "набитими" гілочками. А також діляться професійними порадами, як доглядати і пересаджувати ялинку з горщика у відкритий грунт, щоб вона прижилась. Адже зелена красуня переносить справжній стрес, перервавши зимовий відпочинок і потрапивши у теплу домівку.
Лісничий розказав, як із насінини майбутнє деревце проходить довгий шлях до прикрашеної новорічними іграшками гості у домівках вінничан: сіянець у парникові, пересадка і догляд на плантації новорічних ялинок, пересадка у горщик, догляд за кроною.
Стежте за новинною стрічкою, щоб побачити запис телесюжету!