Сонячний відпочинок гайсинських лісівників

personАвтор:  Прес-служба ДП «Гайсинський лісгосп»
access_time08.08.2018 13:37 categoryЗагальні новини
Щороку державне підприємство «Гайсинське лісове господарство» організовує відпочинок, екскурсійні поїздки та оздоровлення працівників та їхніх родин. Цього літа гайсинчани відпочивали на морі.
Поїздка стала можливою за підтримки профспілки, яка компенсувала кошти на перевезення відпочиваючих. На морський відпочинок до курорту Лебедівка, що знаходиться в Татарбунарскому районі Одеської області, виявило бажання поїхати 18 працівників лісгоспу та 9 діток.
Курорт був заснований німецькими колоністами, які оцінили природні ресурси, розташовані в одному місці: змішаний ліс (рідкісне явище для бесарабської частини Одеської області), Чорне море та жаркий подих степу. Оцінили гайсинські відпочиваючі і солоний лиман Бурнас, який має родовище лікувальних грязей. Їх використовують у лікуванні захворювань шкіри, внутрішніх органів, опорно-рухового апарату. У Лебедівці з початку 50-х до кінця 80-х років існував санаторій для дітей, що перехворіли на поліомієліт. Тепер тут розміщується близько двадцяти баз відпочинку і пансіонатів.
- Наші лісівники уміють відповідально та наполегливо працювати, а керівництво держлісгоспу розуміє важливість активного відпочинку у дружньому трудовому колективі, тому такі поїздки є традиційними, - зауважив голова профспілкової організації ДП «Гайсинський лісгосп» Василь Петрович Рак.
 
Сім днів відпочинку за класичною схемою «солнце, воздух и вода...» - що може бути кращим, коли літо в зеніті? Тому гайсинські лісівники набрались позитивного настрою, незабутніх вражень та сонячного тепла, щоб із ще більшою активністю приступити  до важливої щоденної роботи.