Сьогодні 90 років відзначає ветеран лісового господарства М.П. Зозуляк

person access_time19.12.2018 11:09 categoryПривітання
19 грудня українці відзначають день Святого Миколая. А в дружній родині ДП «Тульчинське ЛМГ» вшановують людину з великим серцем, працьовитими руками та небайдужою вдачею. Адже 19 грудня день народження Зозуляка Миколи Петровича, ветерана, людини з безмежною душею, лісолюба за покликанням і лісівника з 55-річним стажем роботи у лісовому господарстві! Він працював у лісгоспі до свого 80-ліття! Колеги його шанують, поважають і цінують.
 
Народився ювіляр 1928 року в селі Гулі Барського району на Вінниччині. Батько його був дирктором школи, мати – бухгалтером у школі. Після закінчення 10 класів середньої школи він вступає до Київського лісогосподарськго інституту на факультет лісового господарства. Закінчив навчання у 1953 році. Молодого спеціаліста направляють на посаду помічника лісничого Сокирянського лісництва Сокирянського лісгоспу Чернівецької області. 1955 року Микола Петрович одружується з Людмилою Акимівною. Прожили з нею, як то кажуть, душа в душу, виховали двох синів – Валерія та Віталія.
У 1957 році Микола Петрович перейшов на посаду провідного інженера у Вінницький ліспромгосп. У цьому ж році сталась ключова подія – направлення у Тульчинський ліспромгосп на посаду інженера лісозаготівель. У 1963 році його призначають головним інженером Тульчинського лісгоспу. У Тульчинському ЛМГ на різних посадах (інженер, начальник лісопункту) М.П. Зозуляк працював до самого виходу на пенсію, пішовши на заслужений відпочинок у віці 80 років!
Тульчинські лісівники кажуть, що ювіляр, працюючи у держлісгоспі інженером із лісозаготівлі та переробки деревини, як ніхто інший, знав виробництво. Він був ініціатором численних раціоналізаторських ідей, винаходів, новинок – технології розробки лісосік, виготовлення якісних заготовок для паркету, освоєння нової техніки, закладення фруктового саду... Був знавцем справи і залишається досі людиною честі.
- Про Миколу Петровича можу сказати лише хороше, - розповідає директор ДП «Тульчинське ЛМГ» Віктор Поліщук. – Людина чесна, гідна, з небайжужою вдачею. За всі роки роботи він був завжди відповідальний, сумлінний, надійний, відданий роботі. Це людина, на яку можна покластися у відповідальній справі. Одна з таких його характерних особливистей – він практично ніколи не користувався автомобілем, завжди ходив пішки. Любив все бачити, роздивитися життя...
Та й узагалі до спорту пан Зозуляк був небайдужим завжди – навіть на сторінках книги «Ліси Поділля» він залишив спогади про те, як міг бігати дистанції по 50 кілометрів, як вони із дружиною здійснювали  подорожі на велосипедах у Карпатах, Закавказзі, Криму... 
Колеги згадують Миколу Петровича як прекрасного наставника, якого слухалися наче батька. Поважали і поважають Петровича як Людину з великої літери і з великим небайдужим серцем... Та й сьогодні, після десяти років відпочинку на пенсії, Микола Петрович залишається частиною великої дружньої родини Тульчинського ЛМГ.
Дякуємо ювілярові за такий гідний для наслідування приклад! За те, що працюючи і на керівних посадах, завжди за роботою бачив у першу чергу людину і був людиною! Тульчинські лісівники дякують за роки, щиро і сповна відданій лісовій галузі, створенню і збереженню зелених легень планети.
Тож бажаємо ще багато-багато років відчувати радість життя, тепло рідних, повагу від людей. З роси Вам і води, Миколо Петровичу!
  З повагою трудовий колектив ДП «Тульчинське ЛМГ»