Щиро дякуємо лісівникам ДП «Вінницький лісгосп» за плідну співпрацю!

person access_time18.11.2020 18:32 categoryЗагальні новини
Головним принципом виховання учнів у нашому закладі КЗ «Хижинецький ліцей» є активні форми роботи – безпосередня участь учнів у діяльності, спрямованій на досягнення певного результату. Першочерговим завданням екологічного виховання ми вважаємо не тільки збереження а й відновлення природи. 
Тому учні нашого закладу щорічно беруть участь у різних акціях: «Посади дерево» «Вирости деревце», «Годівничка для птахів», «Подаруй пташці будиночок». Наші вихованці висаджували сосни та дуби на території школи, збирали каштани для висаджування, виготовляють годівнички та слідкують за тим, щоб у них завжди був корм, азом з батьками виготовляють шпаківні. Діти постійно доглядають за великим шкільним садком, висаджують та доглядають за квітковими рослинами біля школи та на території населеного пункту.
Надзвичайно корисною у цьому відношенні є співпраця нашого колективу з державним підприємством «Вінницький лісгосп» (директор Попельнюк В.В., головний лісничий Ільченко Є.В.). Нещодавно до нашої школи завітав на зустріч з дітьми помічник лісничого Прибузького лісництва Густий Микола Васильович. Щиро дякував молодий лісівник учням початкових класів за допомогу в підготовці посадкового матеріалу, провів цікаву бесіду про роботу лісівників та необхідність бережливого ставлення до природи. Сама особистість Миколи Васильовича, його фаховий підхід до лісівничої справи стануть додатковим стимулом для формування та розвитку екологічної поведінки та екологічного мислення дітей нашої школи. Солодкі подарунки  від Густого М.В. стали несподіваним приємним сюрпризом для малят.
Колектив школи вдячний Попельнюку Віктору Васильовичу, Ільченку Євгену Віталійовичу, лісничому Прибузького лісництва Столярчуку Миколі Петровичу, Густому Миколі Васильовичу за плідну співпрацю та добре відношення до дітей. Ми і надалі плануємо брати участь у різних акціях і будемо раді вашим пропозиціям та можливості залучення дітей до активного відновлення нашої природи, збереження лісів Вінниччини.
 
З повагою дирекція КЗ «Хижинецький ліцей»