Щиро дякуємо голові облради, голові облдержадміністрації та вінницьким лісівникам!

person access_time06.05.2021 13:13 categoryЗагальні новини
Цього року юні лісівники «Зелений світ” Грижинецької філії I-II ст. опорного закладу освіти «Альтернативна школа загальної середньої освіти I-III ст. №1 ім. А.С. Макаренка розвитку здібностей дитини» Гніванської міської ради Вінницької області, підопічні Гніванського лісництва ДП «Вінницький лісгосп» традиційно взяли участь у всеукраїнській акції «Створюємо ліси разом».
Учні та педагоги нашої школи садили майбутній ліс на ділянках Гніванського лісництва у день старту акції разом із начальником обласного управління лісового та мисливського господарства Бондарем Анатолієм Омеляновичем, директором ДП «Вінницький лісгосп» Попельнюком Віктором Васильовичем. 10 квітня юні лісівники створювали ліси майбутнього у Вінницькому лісництві разом з головою Вінницької обласної державної адміністрації Борзовим Сергієм Сергійовичем, головою Вінницької обласної ради Соколовим В’ячеславом Петровичем, начальником обласного управління лісового та мисливського господарства Бондарем Анатолієм Омеляновичем, директором ДП «Вінницький лісгосп» Попельнюком Віктором Васильовичем, з лісничими, депутатами обласної ради, працівниками апаратів облдержадміністрації, обласної ради, обласного управління лісового та мисливського господарства, журналістами. 
За активну участь у акціях наші юні лісівники отримали нагороди й подарунки від голови облради, голови облдержадміністрації, обласного управління та Вінницького держлісгоспу. Їх нам вручили головний лісничий ДП «Вінницький лісгосп» Ільченко Є.В., керівник пресслужби ВОУЛМГ Вовк С.Т. Юні лісівники Грижинецької школи отримали подяку голови облдержадміністрації Борзова С.С., квитки до Подільського зоопарку від голови обласної ради Соколового В.П., Подяки і солодкі подарунки від начальника ВОУЛМГ Бондаря А.О. та директора держлісгоспу Попельнюка В.В.
Ми щиро вдячні за увагу до нашої школи, праці та старань наших дітей. Адже для юних лісівників така вдячність дорослих є вагомою підтримкою, заохоченням і дійсно гордістю!
Ми вдячні лісівникам Вінницького лісгоспу за багаторічну щиру дружбу та плідну співпрацю з нашою школою. Адже саме завдяки цій роботі діти мають можливість формувати правильне природоохоронне ставлення до лісу, природи, можуть долучитися до вирішення проблеми збереження зелених легенів держави. Бо чисте довкілля – це наше здоров’я, життя, щастя! 
З повагою директор школи Юрій Григорович Могер.